woodexpert

Dobre praktyki projektowania: rysunki i ustawienia (cz. 4)

Dzisiejszym wpisem kończymy serię porad z zakresu dobrych praktyk projektowania. Mam nadzieję, że udało się nam przybliżyć Wam pracę w programie do projektowania mebli WOODEXPERT i sprawić, by była ona jeszcze przyjemniejsza, bardziej komfortowa i wydajna.

DOBRE PRAKTYKI PROJEKTOWANIA: RYSUNKI

1. Wykonuj dokumentację mebli za pomocą generatora rysunków.

Generator dokumentacji 2D zapewnia spójność dokumentacji w obrębie całej organizacji (dzięki współdzielonym ustawieniom) i zwiększa komfort czytania rysunków przez pracowników na produkcji.

2. Unikaj widoków cieniowanych – zalecany widok to „Ukryte linie usunięte”.

Widok ten jest najbardziej optymalny dla sprzętu oraz zgodny z ogólnie przyjętymi zasadami tworzenia dokumentacji.

 

DOBRE PRAKTYKI PROJEKTOWANIA: USTAWIENIA

1. Pozwól administratorowi zarządzać biblioteką oraz ustawieniami.

Pozwoli Ci to na ujednolicenie standardów projektowania i usprawni zarządzanie całym zespołem.

2. Odpowiednio skonfiguruj stanowisko przed przystąpieniem do pracy.

Odpowiednio dostosowane stanowisko robocze jest kluczowe do wykonywania efektywnej pracy. Pamiętaj, że zawsze możesz poprosić nas o przeprowadzenie wdrożenia oprogramowania do projektowania mebli WOODEXPERT w Twojej firmie – dostosujemy ustawienia, bibliotekę czy szablony do Twoich potrzeb.

Pozostałe części naszej serii znajdziecie poniżej:


Dobre praktyki projektowania (cz. 1): części

Dobre praktyki projektowania (cz. 2): złożenia

Dobre praktyki projektowania (cz. 3): projekty

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2005 roku, firma wielokrotnie potwierdziła swoją wiedzę i profesjonalizm w zakresie oferowanych rozwiązań.

Ryszard Bedynek
Kierownik Działu Informatyki

W przeciągu wielu lat współpracy firma SOLIDEXPERT wykazała się wysokimi kwalifikacjami w zakresie swoje działalności. Możemy liczyć na wsparcie w zakresie obsługi programu, szkolenia, a także konsultacje techniczne.

Agata Wenglorz-Dorosz
Prezes

Od 2018 roku aktywnie współpracujemy z firmą SOLIDEXPERT w zakresie konsultacji, wdrożeń i utrzymania rozwiązań CAD/CAM/PDM. Współpraca podczas całego procesu sprzedaży oraz wdrożenia przebiegała pomyślnie. Rozwiązania dostarczone przez firmę SOLIDEXPERT są w pełni wykorzystywane i rozwijane.

Małgorzata Wronkowska-Kokot
Prezes Zarządu

Wsparcie w zakresie pomocy technicznej oraz handlowe rozmowy prowadzone są na najwyższym poziomie. Zdecydowanie możemy polecić firmę SOLIDEXPERT jako partnera rozwiązań SOLIDWORKS w Polsce.

Sylwia Koszela
Dyrektor ds. Projektów

Od 2005 roku aktywnie współpracujemy z SOLIDEXPERT w zakresie doradztwa, wdrożenia i utrzymania oprogramowania SOLIDWORKS. W kwestiach tych mogliśmy zawsze liczyć na rzetelną i fachową pomoc.

Arkadiusz Sobkowiak
Dyrektor Badań i Rozwoju

Firma SOLIDEXPERT dołożyła wszelkich starań, aby poznać nasze potrzeby i zaproponowała rozwiązanie w pełni odpowiadające naszym oczekiwaniom. Z przyjemnością polecamy SOLIDEXPERT jako zaufanego partnera biznesowego.

Wojciech Sobczak
Właściciel

Na każdym etapie wdrażania projektu czuliśmy wsparcie i zaangażowanie zespołu SOLIDEXPERT. Dzięki oprogramowaniu WOODEXPERT zoptymalizowaliśmy działania projektowe i produkcyjne. Zdecydowanie rekomendujemy firmę do współpracy.

Janusz Czajka
Dyrektor Zarządzający