woodexpert

Co daje Ci subskrypcja WOODEXPERT?

Podczas rozmów na temat wdrożenia oprogramowania w swoim przedsiębiorstwie, temat subskrypcji jest często zostawiany na sam koniec. Rozwiązania z modelem subskrypcji kojarzą się błędnie wyłącznie z obowiązkiem cyklicznej opłaty. Zastanówmy się z pozycji korzyści: co daje nam subskrypcja WOODEXPERT, co dzięki niej zyskujemy i jak wzbogaca to cały model pracy w oprogramowaniu.

1. Pierwszeństwo w uzyskaniu wsparcia technicznego

Jako autorzy naszego oprogramowania znamy od podszewki każdą funkcjonalność oraz możliwości ich integracji z pozostałymi systemami. Stworzyliśmy zespół specjalistów w zakresie meblarstwa: od projektowania przez konstruowanie, dlatego udzielamy naszym klientom odpowiedzi na każde pytanie dotyczące pracy w WOODEXPERT. Nie czekasz nieokreślonej ilości czasu na odpowiedz dystrybutora: odpowiadamy na zgłoszoną przez Ciebie kwestię najszybciej, jak to możliwe. Wiemy, że czas to pieniądz, a oczekiwanie bez odpowiedzi to stagnacja.

Posiadając subskrypcję masz także realny wpływ na rozwój funkcjonalności w WOODEXPERT. Możesz zgłosić w naszym systemie Help Desk zapotrzebowanie na funkcję. Dołączając scenariusz wraz z uzasadnieniem i propozycją rozwiązania, rozważymy jej wprowadzenie przygotowując kolejną aktualizację wersji WOODEXPERT.

Jeden z klientów zasugerował stworzenie funkcjonalności Tag projektu, która pozwoli na indywidualne wprowadzenie nazewnictwa w obrębie złożenia i części w projekcie. Pomyślnie akceptując kolejną sugestię, wprowadziliśmy możliwość zmiany jednostek w obrębie samego projektu.

2. Telefoniczne wsparcie techniczne

W modelu subskrypcji masz możliwość otrzymania telefonicznego wsparcia podczas pracy w WOODEXPERT. Oznacza to, że kwestia którą zgłaszasz, zostanie Ci objaśniona w jeszcze szybszy sposób podczas bieżącej pracy w modelu.

Jak pomagamy naszym Klientom?

3. Dostęp do najnowszych wersji programu

Jako autorzy WOODEXPERT, cały czas rozwijamy nasz produkt, ulepszając i rozwijając obecne funkcjonalności oraz tworząc nowe. Możesz to zaobserwować oglądając nasze tutoriale oraz przeglądając materiały na blogu. Dynamiczny rozwój pozwala nam na jeszcze lepsze dopasowanie się do potrzeb klientów. Automatyzacja i oszczędność czasu są priorytetem podczas testowania i wprowadzania zmian w WOODEXPERT. Najnowszą wersję otrzymujesz poza cyklem corocznej publikacji: czyli indywidualnie, w momencie pojawienia się u nas wersji w zespole.

Zmiany pozwalają na:

  • Kastomizację procesu pozyskiwania dokumentacji
  • Szerokie pole wyboru ustawień grupowo, jak i indywidualnie
  • Ustawienia dostępne pod ręką, bez potrzeby przechodzenia do ustawień ogólnych.

4. Dostęp do najnowszych wersji bibliotek

Aktualizujemy dla Ciebie biblioteki o najnowsze modele. Odciążamy Cię od konieczności dodatkowej pracy. Jesteś zawsze na bieżąco, bez konieczności poszukiwania modeli samodzielnie. Modele są w pełni dostosowane i nie musisz przeznaczać czasu na ich import i dostosowywanie od nowa.

Przeczytaj także: Łatwa edycja biblioteki komponentów

5. Dodatkowe stanowisko BOM

W ramach subskrypcji WOODEXPERT otrzymujesz dodatkową licencję BOM Manager w swoim przedsiębiorstwie. Wzbogaci to proces produkcji w Twojej firmie oraz wprowadzi możliwość zmian dla planisty lub kierownika produkcji. Dodatkowa licencja BOM daje uprawnienia do wszystkich operacji, jak przy standardowym korzystaniu w WOODEXPERT.

Obejmuje to:

  • Niezależną pracę w BOM
  • Pozyskiwanie raportów
  • Wykonywanie kosztorysów na podstawie informacji w BOM
  • Zmiany wymiarów elementów i materiałów w obrębie BOM na potrzeby tworzenia kalkulacji
  • Moduł pakowania
  • Pozyskiwanie dokumentacji i tworzenie dowolnej ilości wersji list i wycen.

Sprawdź 4 rodzaje zmian możliwych do wprowadzenia w BOM Managerze

Subskrypcja obejmuje licencje czasowe oraz wieczyste. Niezależnie od rodzaju licencji, daje w każdym wypadku szerokie pole do współpracy oraz zmian, które umożliwiają pracę w szybkim i intuicyjnym środowisku dostosowanym do przedsiębiorstwa. Przetestuj WOODEXPERT w swojej firmie przez 30 dni i przekonaj się sam, jak korzystne środowisko ułatwia pracę na wielu polach.

Ostatnie wpisy

Program do projektowania mebli WOODEXPERT dzięki oparciu na SOLIDWORKS pozwala na import większości formatów plików CAD dostępnych na rynku. Firmy przechodzące z CAD 2D (np. AutoCAD lub DraftSight) mogą liczyć…

Automatyzacja procesów projektowych i produkcyjnych nie dotyczy wyłącznie dużych fabryk mebli. Małe i średnie zakłady mogą zyskać dzięki niej czas i poświęcać go na rozwój, przyjmowanie większej ilości zamówień oraz…

Branża meblarska bez parametrycznego modelowania? Trudno to sobie wyobrazić. A jeszcze do niedawna był to standard, ściśle powiązany z wieloma ograniczeniami projektowymi: czasowymi i materiałowymi. Jeśli udało się Tobie przetrwać…

Z naszego artykułu dowiecie się, co można zyskać wdrażając system ERP w swojej firmie oraz jak wygląda jego integracja z programem do projektowania mebli WOODEXPERT. Zapraszamy. (więcej…)

8 listopada br. wystartował pilotażowy program „Robogrant – pomoc na rozwój polskiej branży meblarskiej”. Szczegółowe informacje na temat warunków składania wniosków, kwot i terminów realizacji znajdziecie w naszym artykule. (więcej…)

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2005 roku, firma wielokrotnie potwierdziła swoją wiedzę i profesjonalizm w zakresie oferowanych rozwiązań.

Ryszard Bedynek
Kierownik Działu Informatyki

W przeciągu wielu lat współpracy firma SOLIDEXPERT wykazała się wysokimi kwalifikacjami w zakresie swoje działalności. Możemy liczyć na wsparcie w zakresie obsługi programu, szkolenia, a także konsultacje techniczne.

Agata Wenglorz-Dorosz
Prezes

Od 2018 roku aktywnie współpracujemy z firmą SOLIDEXPERT w zakresie konsultacji, wdrożeń i utrzymania rozwiązań CAD/CAM/PDM. Współpraca podczas całego procesu sprzedaży oraz wdrożenia przebiegała pomyślnie. Rozwiązania dostarczone przez firmę SOLIDEXPERT są w pełni wykorzystywane i rozwijane.

Małgorzata Wronkowska-Kokot
Prezes Zarządu

Wsparcie w zakresie pomocy technicznej oraz handlowe rozmowy prowadzone są na najwyższym poziomie. Zdecydowanie możemy polecić firmę SOLIDEXPERT jako partnera rozwiązań SOLIDWORKS w Polsce.

Sylwia Koszela
Dyrektor ds. Projektów

Od 2005 roku aktywnie współpracujemy z SOLIDEXPERT w zakresie doradztwa, wdrożenia i utrzymania oprogramowania SOLIDWORKS. W kwestiach tych mogliśmy zawsze liczyć na rzetelną i fachową pomoc.

Arkadiusz Sobkowiak
Dyrektor Badań i Rozwoju

Firma SOLIDEXPERT dołożyła wszelkich starań, aby poznać nasze potrzeby i zaproponowała rozwiązanie w pełni odpowiadające naszym oczekiwaniom. Z przyjemnością polecamy SOLIDEXPERT jako zaufanego partnera biznesowego.

Wojciech Sobczak
Właściciel

Na każdym etapie wdrażania projektu czuliśmy wsparcie i zaangażowanie zespołu SOLIDEXPERT. Dzięki oprogramowaniu WOODEXPERT zoptymalizowaliśmy działania projektowe i produkcyjne. Zdecydowanie rekomendujemy firmę do współpracy.

Janusz Czajka
Dyrektor Zarządzający