woodexpert

Co daje Ci subskrypcja WOODEXPERT?

Podczas rozmów na temat wdrożenia oprogramowania w swoim przedsiębiorstwie, temat subskrypcji jest często zostawiany na sam koniec. Rozwiązania z modelem subskrypcji kojarzą się błędnie wyłącznie z obowiązkiem cyklicznej opłaty. Zastanówmy się z pozycji korzyści: co daje nam subskrypcja WOODEXPERT, co dzięki niej zyskujemy i jak wzbogaca to cały model pracy w oprogramowaniu.

1. Pierwszeństwo w uzyskaniu wsparcia technicznego

Jako autorzy naszego oprogramowania znamy od podszewki każdą funkcjonalność oraz możliwości ich integracji z pozostałymi systemami. Stworzyliśmy zespół specjalistów w zakresie meblarstwa: od projektowania przez konstruowanie, dlatego udzielamy naszym klientom odpowiedzi na każde pytanie dotyczące pracy w WOODEXPERT. Nie czekasz nieokreślonej ilości czasu na odpowiedz dystrybutora: odpowiadamy na zgłoszoną przez Ciebie kwestię najszybciej, jak to możliwe. Wiemy, że czas to pieniądz, a oczekiwanie bez odpowiedzi to stagnacja.

Posiadając subskrypcję masz także realny wpływ na rozwój funkcjonalności w WOODEXPERT. Możesz zgłosić w naszym systemie Help Desk zapotrzebowanie na funkcję. Dołączając scenariusz wraz z uzasadnieniem i propozycją rozwiązania, rozważymy jej wprowadzenie przygotowując kolejną aktualizację wersji WOODEXPERT.

Jeden z klientów zasugerował stworzenie funkcjonalności Tag projektu, która pozwoli na indywidualne wprowadzenie nazewnictwa w obrębie złożenia i części w projekcie. Pomyślnie akceptując kolejną sugestię, wprowadziliśmy możliwość zmiany jednostek w obrębie samego projektu.

2. Telefoniczne wsparcie techniczne

W modelu subskrypcji masz możliwość otrzymania telefonicznego wsparcia podczas pracy w WOODEXPERT. Oznacza to, że kwestia którą zgłaszasz, zostanie Ci objaśniona w jeszcze szybszy sposób podczas bieżącej pracy w modelu.

Jak pomagamy naszym Klientom?

3. Dostęp do najnowszych wersji programu

Jako autorzy WOODEXPERT, cały czas rozwijamy nasz produkt, ulepszając i rozwijając obecne funkcjonalności oraz tworząc nowe. Możesz to zaobserwować oglądając nasze tutoriale oraz przeglądając materiały na blogu. Dynamiczny rozwój pozwala nam na jeszcze lepsze dopasowanie się do potrzeb klientów. Automatyzacja i oszczędność czasu są priorytetem podczas testowania i wprowadzania zmian w WOODEXPERT. Najnowszą wersję otrzymujesz poza cyklem corocznej publikacji: czyli indywidualnie, w momencie pojawienia się u nas wersji w zespole.

Zmiany pozwalają na:

  • Kastomizację procesu pozyskiwania dokumentacji
  • Szerokie pole wyboru ustawień grupowo, jak i indywidualnie
  • Ustawienia dostępne pod ręką, bez potrzeby przechodzenia do ustawień ogólnych.

4. Dostęp do najnowszych wersji bibliotek

Aktualizujemy dla Ciebie biblioteki o najnowsze modele. Odciążamy Cię od konieczności dodatkowej pracy. Jesteś zawsze na bieżąco, bez konieczności poszukiwania modeli samodzielnie. Modele są w pełni dostosowane i nie musisz przeznaczać czasu na ich import i dostosowywanie od nowa.

Przeczytaj także: Łatwa edycja biblioteki komponentów

5. Dodatkowe stanowisko BOM

W ramach subskrypcji WOODEXPERT otrzymujesz dodatkową licencję BOM Manager w swoim przedsiębiorstwie. Wzbogaci to proces produkcji w Twojej firmie oraz wprowadzi możliwość zmian dla planisty lub kierownika produkcji. Dodatkowa licencja BOM daje uprawnienia do wszystkich operacji, jak przy standardowym korzystaniu w WOODEXPERT.

Obejmuje to:

  • Niezależną pracę w BOM
  • Pozyskiwanie raportów
  • Wykonywanie kosztorysów na podstawie informacji w BOM
  • Zmiany wymiarów elementów i materiałów w obrębie BOM na potrzeby tworzenia kalkulacji
  • Moduł pakowania
  • Pozyskiwanie dokumentacji i tworzenie dowolnej ilości wersji list i wycen.

Sprawdź 4 rodzaje zmian możliwych do wprowadzenia w BOM Managerze

Subskrypcja obejmuje licencje czasowe oraz wieczyste. Niezależnie od rodzaju licencji, daje w każdym wypadku szerokie pole do współpracy oraz zmian, które umożliwiają pracę w szybkim i intuicyjnym środowisku dostosowanym do przedsiębiorstwa. Przetestuj WOODEXPERT w swojej firmie przez 30 dni i przekonaj się sam, jak korzystne środowisko ułatwia pracę na wielu polach.

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2005 roku, firma wielokrotnie potwierdziła swoją wiedzę i profesjonalizm w zakresie oferowanych rozwiązań.

Ryszard Bedynek
Kierownik Działu Informatyki

W przeciągu wielu lat współpracy firma SOLIDEXPERT wykazała się wysokimi kwalifikacjami w zakresie swoje działalności. Możemy liczyć na wsparcie w zakresie obsługi programu, szkolenia, a także konsultacje techniczne.

Agata Wenglorz-Dorosz
Prezes

Od 2018 roku aktywnie współpracujemy z firmą SOLIDEXPERT w zakresie konsultacji, wdrożeń i utrzymania rozwiązań CAD/CAM/PDM. Współpraca podczas całego procesu sprzedaży oraz wdrożenia przebiegała pomyślnie. Rozwiązania dostarczone przez firmę SOLIDEXPERT są w pełni wykorzystywane i rozwijane.

Małgorzata Wronkowska-Kokot
Prezes Zarządu

Wsparcie w zakresie pomocy technicznej oraz handlowe rozmowy prowadzone są na najwyższym poziomie. Zdecydowanie możemy polecić firmę SOLIDEXPERT jako partnera rozwiązań SOLIDWORKS w Polsce.

Sylwia Koszela
Dyrektor ds. Projektów

Od 2005 roku aktywnie współpracujemy z SOLIDEXPERT w zakresie doradztwa, wdrożenia i utrzymania oprogramowania SOLIDWORKS. W kwestiach tych mogliśmy zawsze liczyć na rzetelną i fachową pomoc.

Arkadiusz Sobkowiak
Dyrektor Badań i Rozwoju

Firma SOLIDEXPERT dołożyła wszelkich starań, aby poznać nasze potrzeby i zaproponowała rozwiązanie w pełni odpowiadające naszym oczekiwaniom. Z przyjemnością polecamy SOLIDEXPERT jako zaufanego partnera biznesowego.

Wojciech Sobczak
Właściciel

Na każdym etapie wdrażania projektu czuliśmy wsparcie i zaangażowanie zespołu SOLIDEXPERT. Dzięki oprogramowaniu WOODEXPERT zoptymalizowaliśmy działania projektowe i produkcyjne. Zdecydowanie rekomendujemy firmę do współpracy.

Janusz Czajka
Dyrektor Zarządzający