woodexpert

Kariera

Dołącz do teamu SOLIDEXPERT

SOLIDEXPERT POLSKA SP. Z O.O. to najczęściej wybierany partner SOLIDWORKS w Polsce. Istniejemy od 2002 roku, mamy 5 oddziałów, blisko 100-osobowy zespół, 3000 Klientów i 5 ośrodków szkoleniowych. SOLIDEXPERT to grono zaangażowanych i pełnych pasji osób, do których możesz dołączyć również Ty! Zapraszamy do przesyłania CV na niżej wymienione stanowiska. Jeśli nie ma  oferty pracy pasującej do Ciebie prześlij nam zgłoszenie przez formularz, być może znajdziemy coś dla Ciebie!

Nasze benefity

Oferty pracy

Młodszy/a specjalista/ka ds. obsługi partnerów edukacyjnych

Miejsce pracy: Kraków

Konsultant wdrożeniowy BC

Miejsce pracy: Warszawa, Białystok, Dąbrówki, Gdańsk, Kraków 

Specjalista/ka ds. kontrolingu i finansów

Miejsce pracy: Kraków

Specjalista/ka techniczny/a ds. CAD

Miejsce pracy: Warszawa 

Specjalista/ka ds. obsługi klientów

Miejsce pracy: Warszawa, Dąbrówki, Gdańsk, Kraków 

Poznaj nasze etapy rekrutacji!

Selekcja CV 

Rozmowa rekrutacyjna/ Spotkanie rekrutacyjne 

Informacja zwrotna 

Rozpoczęcie pracy 

Jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, ale nie znalazłeś idealnie pasującej do siebie oferty? Prześlij nam swoje CV!

Udostępnij!

Podziel się naszymi ofertami pracy z innymi! Skorzystaj z poniższych buttonów.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2005 roku, firma wielokrotnie potwierdziła swoją wiedzę i profesjonalizm w zakresie oferowanych rozwiązań.

Ryszard Bedynek
Kierownik Działu Informatyki

W przeciągu wielu lat współpracy firma SOLIDEXPERT wykazała się wysokimi kwalifikacjami w zakresie swoje działalności. Możemy liczyć na wsparcie w zakresie obsługi programu, szkolenia, a także konsultacje techniczne.

Agata Wenglorz-Dorosz
Prezes

Od 2018 roku aktywnie współpracujemy z firmą SOLIDEXPERT w zakresie konsultacji, wdrożeń i utrzymania rozwiązań CAD/CAM/PDM. Współpraca podczas całego procesu sprzedaży oraz wdrożenia przebiegała pomyślnie. Rozwiązania dostarczone przez firmę SOLIDEXPERT są w pełni wykorzystywane i rozwijane.

Małgorzata Wronkowska-Kokot
Prezes Zarządu

Wsparcie w zakresie pomocy technicznej oraz handlowe rozmowy prowadzone są na najwyższym poziomie. Zdecydowanie możemy polecić firmę SOLIDEXPERT jako partnera rozwiązań SOLIDWORKS w Polsce.

Sylwia Koszela
Dyrektor ds. Projektów

Od 2005 roku aktywnie współpracujemy z SOLIDEXPERT w zakresie doradztwa, wdrożenia i utrzymania oprogramowania SOLIDWORKS. W kwestiach tych mogliśmy zawsze liczyć na rzetelną i fachową pomoc.

Arkadiusz Sobkowiak
Dyrektor Badań i Rozwoju

Firma SOLIDEXPERT dołożyła wszelkich starań, aby poznać nasze potrzeby i zaproponowała rozwiązanie w pełni odpowiadające naszym oczekiwaniom. Z przyjemnością polecamy SOLIDEXPERT jako zaufanego partnera biznesowego.

Wojciech Sobczak
Właściciel

Na każdym etapie wdrażania projektu czuliśmy wsparcie i zaangażowanie zespołu SOLIDEXPERT. Dzięki oprogramowaniu WOODEXPERT zoptymalizowaliśmy działania projektowe i produkcyjne. Zdecydowanie rekomendujemy firmę do współpracy.

Janusz Czajka
Dyrektor Zarządzający