woodexpert

Zabudowa jachtów i kamperów – wykorzystaj CAD 3D

Jacht czy kamper? Z nami nie musisz wybierać. WOODEXPERT znajdzie swoje zastosowanie zarówno w projektowaniu zabudowy wnętrz statków, jak i kamperów.

MEBLE NA JACHT

Jeśli zajmujesz się projektowaniem zabudowy wnętrz jachtów, łodzi czy motorówek, modernizacją i remontami, specjalistyczne oprogramowanie CAD 3D będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Stworzysz interesujące i funkcjonalne wnętrza, dzięki którym każdy jacht będzie perłą jedyną w swoim rodzaju. Tempo pracy i indywidualne projekty wykonane z wielką dbałością o detale – w ten sposób możesz przyciągnąć uwagę każdego klienta.

Modelowanie poszczególnych elementów projektu, automatycznie generowane rysunki, łatwe przenoszenie danych między projektami, szybkie poprawki i zmiany, wydajność nieporównywalna z ręcznymi przygotowywaniem dokumentacji, przygotowanie obróbki CNC i bezproblemowa komunikacja z innymi członkami zespołu, niezależnie od tego, gdzie pracują (wszystkie dane online) – to wszystko przemawia za tym, żeby przynajmniej spróbować zapoznać się z naszymi rozwiązaniami.

ZABUDOWA KAMPERA

Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu CAD 3D możesz również skrócić czas projektowania zabudowy kampera. Efekt? Więcej zamówień, szerszy asortyment albo po prostu trochę więcej oddechu w pracy. Dzięki automatyzacji procesu projektowania zabudowy kampera możesz zwiększyć wydajność swojej firmy i cieszyć się jej przyspieszonym rozwojem – zawsze krok przed konkurencją.

Integracja WOODEXPERT i SOLIDWORKS pozwoli Ci nie tylko zaprojektować drewniane meble skrzyniowe czy instalacje, ale także przeanalizować pomysły bez konieczności zbudowania fizycznych modeli. Oszczędzasz czas i koszty, a w zamian dostajesz potężne narzędzie zaspokajające potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

MEBLE NA WYMIAR I SPECJALISTYCZNY CAD 3D

WOODEXPERT to oprogramowanie intuicyjne, wydajne i dokładne. W połączeniu ze środowiskiem SOLIDWORKS tworzy potężne narzędzie do automatyzacji i optymalizacji Twojej pracy, nie tylko w zakresie projektowania mebli jachtowych czy wyposażenia kampera, ale również innych mebli na wymiar. Intuicyjny interfejs, biblioteka komponentów i automatyczny generator dokumentacji 2D pozwalają na odzyskanie dużej ilości czasu pracy i wzrost konkurencyjności Twojej firmy. Oprogramowanie bogate w wiele funkcjonalności usprawniających pracę konstruktora mebli pozwala wyeliminować błędy i pomyłki ludzkie oraz dostarczać kompletną dokumentację technologiczną na produkcję. Skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego testu programu WOODEXPERT i wróć do nas z feedbackiem – jako niezależny producent jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie dotyczące jego rozwoju i udoskonalania.

 

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2005 roku, firma wielokrotnie potwierdziła swoją wiedzę i profesjonalizm w zakresie oferowanych rozwiązań.

Ryszard Bedynek
Kierownik Działu Informatyki

W przeciągu wielu lat współpracy firma SOLIDEXPERT wykazała się wysokimi kwalifikacjami w zakresie swoje działalności. Możemy liczyć na wsparcie w zakresie obsługi programu, szkolenia, a także konsultacje techniczne.

Agata Wenglorz-Dorosz
Prezes

Od 2018 roku aktywnie współpracujemy z firmą SOLIDEXPERT w zakresie konsultacji, wdrożeń i utrzymania rozwiązań CAD/CAM/PDM. Współpraca podczas całego procesu sprzedaży oraz wdrożenia przebiegała pomyślnie. Rozwiązania dostarczone przez firmę SOLIDEXPERT są w pełni wykorzystywane i rozwijane.

Małgorzata Wronkowska-Kokot
Prezes Zarządu

Wsparcie w zakresie pomocy technicznej oraz handlowe rozmowy prowadzone są na najwyższym poziomie. Zdecydowanie możemy polecić firmę SOLIDEXPERT jako partnera rozwiązań SOLIDWORKS w Polsce.

Sylwia Koszela
Dyrektor ds. Projektów

Od 2005 roku aktywnie współpracujemy z SOLIDEXPERT w zakresie doradztwa, wdrożenia i utrzymania oprogramowania SOLIDWORKS. W kwestiach tych mogliśmy zawsze liczyć na rzetelną i fachową pomoc.

Arkadiusz Sobkowiak
Dyrektor Badań i Rozwoju

Firma SOLIDEXPERT dołożyła wszelkich starań, aby poznać nasze potrzeby i zaproponowała rozwiązanie w pełni odpowiadające naszym oczekiwaniom. Z przyjemnością polecamy SOLIDEXPERT jako zaufanego partnera biznesowego.

Wojciech Sobczak
Właściciel

Na każdym etapie wdrażania projektu czuliśmy wsparcie i zaangażowanie zespołu SOLIDEXPERT. Dzięki oprogramowaniu WOODEXPERT zoptymalizowaliśmy działania projektowe i produkcyjne. Zdecydowanie rekomendujemy firmę do współpracy.

Janusz Czajka
Dyrektor Zarządzający