woodexpert

Zabudowa jachtów i kamperów – wykorzystaj CAD 3D

Jacht czy kamper? Z nami nie musisz wybierać. WOODEXPERT znajdzie swoje zastosowanie zarówno w projektowaniu zabudowy wnętrz statków, jak i kamperów.

MEBLE NA JACHT

Jeśli zajmujesz się projektowaniem zabudowy wnętrz jachtów, łodzi czy motorówek, modernizacją i remontami, specjalistyczne oprogramowanie CAD 3D będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Stworzysz interesujące i funkcjonalne wnętrza, dzięki którym każdy jacht będzie perłą jedyną w swoim rodzaju. Tempo pracy i indywidualne projekty wykonane z wielką dbałością o detale – w ten sposób możesz przyciągnąć uwagę każdego klienta.

Modelowanie poszczególnych elementów projektu, automatycznie generowane rysunki, łatwe przenoszenie danych między projektami, szybkie poprawki i zmiany, wydajność nieporównywalna z ręcznymi przygotowywaniem dokumentacji, przygotowanie obróbki CNC i bezproblemowa komunikacja z innymi członkami zespołu, niezależnie od tego, gdzie pracują (wszystkie dane online) – to wszystko przemawia za tym, żeby przynajmniej spróbować zapoznać się z naszymi rozwiązaniami.

ZABUDOWA KAMPERA

Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu CAD 3D możesz również skrócić czas projektowania zabudowy kampera. Efekt? Więcej zamówień, szerszy asortyment albo po prostu trochę więcej oddechu w pracy. Dzięki automatyzacji procesu projektowania zabudowy kampera możesz zwiększyć wydajność swojej firmy i cieszyć się jej przyspieszonym rozwojem – zawsze krok przed konkurencją.

Integracja WOODEXPERT i SOLIDWORKS pozwoli Ci nie tylko zaprojektować drewniane meble skrzyniowe czy instalacje, ale także przeanalizować pomysły bez konieczności zbudowania fizycznych modeli. Oszczędzasz czas i koszty, a w zamian dostajesz potężne narzędzie zaspokajające potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

MEBLE NA WYMIAR I SPECJALISTYCZNY CAD 3D

WOODEXPERT to oprogramowanie intuicyjne, wydajne i dokładne. W połączeniu ze środowiskiem SOLIDWORKS tworzy potężne narzędzie do automatyzacji i optymalizacji Twojej pracy, nie tylko w zakresie projektowania mebli jachtowych czy wyposażenia kampera, ale również innych mebli na wymiar. Intuicyjny interfejs, biblioteka komponentów i automatyczny generator dokumentacji 2D pozwalają na odzyskanie dużej ilości czasu pracy i wzrost konkurencyjności Twojej firmy. Oprogramowanie bogate w wiele funkcjonalności usprawniających pracę konstruktora mebli pozwala wyeliminować błędy i pomyłki ludzkie oraz dostarczać kompletną dokumentację technologiczną na produkcję. Skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego testu programu WOODEXPERT i wróć do nas z feedbackiem – jako niezależny producent jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie dotyczące jego rozwoju i udoskonalania.

 

Ostatnie wpisy

Spotkajmy się 14 września 2021 na targach DREMA 2021 w Poznaniu i porozmawiajmy o specjalistycznym oprogramowaniu CAD do projektowania i przygotowania produkcji mebli. (więcej…)

Tworzenie dokumentacji płaskiej mebli to najżmudniejszy etap projektowania. Użytkownik specjalistycznego oprogramowania CAD WOODEXPERT może sprowadzić go do jednego kliknięcia. (więcej…)

Jak przyspieszyć czas realizacji zleceń dla indywidualnych klientów? Jeśli wykonujesz meble na wymiar, warto zainteresować się WOODEXPERT - specjalistycznym oprogramowaniem CAD do projektowania mebli, bo dzięki niemu skrócisz cały proces…

Jak zaprojektować meble do kampera? Najlepiej w specjalistycznym programie CAD 3D WOODEXPERT. W dzisiejszym tutorialu poprowadzimy Ciebie krok po kroku przez proces projektowania zabudowy do kampera. Zapraszamy! (więcej…)

W przypadku produkcji wieloseryjnej ten sam mebel jest często wytwarzany w różnych wariantach kolorystycznych. Oprócz dekoru, zmianie ulegają właściwości płyt, ponieważ mogą pochodzić od innego dostawcy. Aby uniknąć tworzenia nowych…

zapisz się na newsletter

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2005 roku, firma wielokrotnie potwierdziła swoją wiedzę i profesjonalizm w zakresie oferowanych rozwiązań.

Ryszard Bedynek
Kierownik Działu Informatyki

W przeciągu wielu lat współpracy firma SOLIDEXPERT wykazała się wysokimi kwalifikacjami w zakresie swoje działalności. Możemy liczyć na wsparcie w zakresie obsługi programu, szkolenia, a także konsultacje techniczne.

Agata Wenglorz-Dorosz
Prezes

Od 2018 roku aktywnie współpracujemy z firmą SOLIDEXPERT w zakresie konsultacji, wdrożeń i utrzymania rozwiązań CAD/CAM/PDM. Współpraca podczas całego procesu sprzedaży oraz wdrożenia przebiegała pomyślnie. Rozwiązania dostarczone przez firmę SOLIDEXPERT są w pełni wykorzystywane i rozwijane.

Małgorzata Wronkowska-Kokot
Prezes Zarządu

Wsparcie w zakresie pomocy technicznej oraz handlowe rozmowy prowadzone są na najwyższym poziomie. Zdecydowanie możemy polecić firmę SOLIDEXPERT jako partnera rozwiązań SOLIDWORKS w Polsce.

Sylwia Koszela
Dyrektor ds. Projektów

Od 2005 roku aktywnie współpracujemy z SOLIDEXPERT w zakresie doradztwa, wdrożenia i utrzymania oprogramowania SOLIDWORKS. W kwestiach tych mogliśmy zawsze liczyć na rzetelną i fachową pomoc.

Arkadiusz Sobkowiak
Dyrektor Badań i Rozwoju