woodexpert

Jak zaprojektować komodę?

Przygotowaliśmy dla Was film, na którym krok po kroku pokazujemy, jak wygląda cały proces projektowania komody w WOODEXPERT. Po prawej stronie ekranu, na górze, znajduje się zegar wskazujący realny czas trwania poszczególnych etapów procesu. Wkrótce opublikujemy kolejne odcinki, a w nich: generowanie dokumentacji 2D, BOM oraz obróbka CNC.

WOODEXPERT to profesjonalne oprogramowanie klasy CAD do projektowania i przygotowania produkcji mebli zintegrowane ze środowiskiem SOLIDWORKS. Dzięki WOODEXPERT proces projektowania mebli i przygotowania produkcji nabiera szybkiego tempa i zupełnie nowej jakości. Razem z nami zwiększasz konkurencyjność swojej firmy na rynku – redukujesz koszty i zwiększasz wydajność pracy.

Program składa się z czterech zintegrowanych ze sobą modułów, które poprzez automatyzację czynności konstruktora pozwalają na zaoszczędzenie średnio ok. 60% czasu pracy. Warto tutaj wspomnieć w szczególności o generatorze rysunków, dzięki któremu żmudny proces tworzenia dokumentacji 2D mebli można skrócić do mniej niż 30 minut.

Program opiera się na współdzielonej bazie danych SQL, dzięki czemu każda osoba w organizacji ma stały zdalny dostęp do danych projektowych, niezależnie od tego, na jakim stanowisku pracy się znajduje. BOM zawiera komplet danych okołoprodukcyjnych i szeroki zakres możliwości generowania raportów oraz przygotowywania kosztorysów.

Zachęcamy do subskrybowania naszego kanału na YouTube – znajdziesz tam kolejne odcinki naszej serii i filmy prezentujące najważniejsze funkcjonalności naszego rozwiązania.

Zapraszamy również do skorzystania z bezpłatnego testu oprogramowania. Dla tych z Was, którym brakuje czasu (tym bardziej powinniście zainteresować się naszym rozwiązaniem) przygotujemy prezentację (również online), w czasie której nie tylko pokażemy cały proces projektowania mebla, ale i umożliwimy swobodne przetestowanie programu WOODEXPERT.

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2005 roku, firma wielokrotnie potwierdziła swoją wiedzę i profesjonalizm w zakresie oferowanych rozwiązań.

Ryszard Bedynek
Kierownik Działu Informatyki

W przeciągu wielu lat współpracy firma SOLIDEXPERT wykazała się wysokimi kwalifikacjami w zakresie swoje działalności. Możemy liczyć na wsparcie w zakresie obsługi programu, szkolenia, a także konsultacje techniczne.

Agata Wenglorz-Dorosz
Prezes

Od 2018 roku aktywnie współpracujemy z firmą SOLIDEXPERT w zakresie konsultacji, wdrożeń i utrzymania rozwiązań CAD/CAM/PDM. Współpraca podczas całego procesu sprzedaży oraz wdrożenia przebiegała pomyślnie. Rozwiązania dostarczone przez firmę SOLIDEXPERT są w pełni wykorzystywane i rozwijane.

Małgorzata Wronkowska-Kokot
Prezes Zarządu

Wsparcie w zakresie pomocy technicznej oraz handlowe rozmowy prowadzone są na najwyższym poziomie. Zdecydowanie możemy polecić firmę SOLIDEXPERT jako partnera rozwiązań SOLIDWORKS w Polsce.

Sylwia Koszela
Dyrektor ds. Projektów

Od 2005 roku aktywnie współpracujemy z SOLIDEXPERT w zakresie doradztwa, wdrożenia i utrzymania oprogramowania SOLIDWORKS. W kwestiach tych mogliśmy zawsze liczyć na rzetelną i fachową pomoc.

Arkadiusz Sobkowiak
Dyrektor Badań i Rozwoju

Firma SOLIDEXPERT dołożyła wszelkich starań, aby poznać nasze potrzeby i zaproponowała rozwiązanie w pełni odpowiadające naszym oczekiwaniom. Z przyjemnością polecamy SOLIDEXPERT jako zaufanego partnera biznesowego.

Wojciech Sobczak
Właściciel

Na każdym etapie wdrażania projektu czuliśmy wsparcie i zaangażowanie zespołu SOLIDEXPERT. Dzięki oprogramowaniu WOODEXPERT zoptymalizowaliśmy działania projektowe i produkcyjne. Zdecydowanie rekomendujemy firmę do współpracy.

Janusz Czajka
Dyrektor Zarządzający