woodexpert

Targi DREMA 2023 – Spotkaj się z nami!

Przed nami cztery intensywne dni dla firm meblarskich – Targi DREMA 2023!

Targi DREMA to wydarzenie klasy światowej poświęcone przemysłowi drzewnemu i meblarskiemu. Oprócz prezentacji maszyn i najnowszych technologii, oferują również konferencje, debaty i szkolenia. Program Targów DREMA, trwający cztery dni, jest każdego roku tworzony przy współpracy z ekspertami oraz kluczowymi organizacjami związanymi z branżą drzewną i meblarską.

Rozwiązanie WOODEXPERT na Targach DREMA 2023!

Wszystkie osoby zainteresowane rozwiązaniem WOODEXPERT wspomagającym proces projektowania i produkcji mebli, będą mogły odwiedzić nasze stanowisko i na żywo przetestować program. Znajdziecie nas na stanowisku numer 17 w Pawilonie 5. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie: www.drema.pl.

Czy mogę otrzymać darmową wejściówkę na Targi DREMA?

Oczywiście, że tak! W tym celu prosimy o kontakt z nami pod adresem woodexpert@solidexpert.com. W odpowiedzi na Waszą wiadomość prześlemy zaproszenie uprawniające do bezpłatnego udziału w Targach DREMA.

Dlaczego warto odwiedzić Targi DREMA 2023?

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA to wydarzenie, które przyciąga zarówno duże, jak i małe oraz średnie przedsiębiorstwa.

Targi DREMA to doskonała okazja do prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych dla przemysłu drzewnego i meblarskiego – od surowców, materiałów i komponentów po zaawansowane maszyny produkcyjne. Wydarzenie obejmuje również rozwiązania związane z obróbką drewna, przemysłem meblarskim, tartacznym oraz produkcją energii z drewna.

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2005 roku, firma wielokrotnie potwierdziła swoją wiedzę i profesjonalizm w zakresie oferowanych rozwiązań.

Ryszard Bedynek
Kierownik Działu Informatyki

W przeciągu wielu lat współpracy firma SOLIDEXPERT wykazała się wysokimi kwalifikacjami w zakresie swoje działalności. Możemy liczyć na wsparcie w zakresie obsługi programu, szkolenia, a także konsultacje techniczne.

Agata Wenglorz-Dorosz
Prezes

Od 2018 roku aktywnie współpracujemy z firmą SOLIDEXPERT w zakresie konsultacji, wdrożeń i utrzymania rozwiązań CAD/CAM/PDM. Współpraca podczas całego procesu sprzedaży oraz wdrożenia przebiegała pomyślnie. Rozwiązania dostarczone przez firmę SOLIDEXPERT są w pełni wykorzystywane i rozwijane.

Małgorzata Wronkowska-Kokot
Prezes Zarządu

Wsparcie w zakresie pomocy technicznej oraz handlowe rozmowy prowadzone są na najwyższym poziomie. Zdecydowanie możemy polecić firmę SOLIDEXPERT jako partnera rozwiązań SOLIDWORKS w Polsce.

Sylwia Koszela
Dyrektor ds. Projektów

Od 2005 roku aktywnie współpracujemy z SOLIDEXPERT w zakresie doradztwa, wdrożenia i utrzymania oprogramowania SOLIDWORKS. W kwestiach tych mogliśmy zawsze liczyć na rzetelną i fachową pomoc.

Arkadiusz Sobkowiak
Dyrektor Badań i Rozwoju

Firma SOLIDEXPERT dołożyła wszelkich starań, aby poznać nasze potrzeby i zaproponowała rozwiązanie w pełni odpowiadające naszym oczekiwaniom. Z przyjemnością polecamy SOLIDEXPERT jako zaufanego partnera biznesowego.

Wojciech Sobczak
Właściciel

Na każdym etapie wdrażania projektu czuliśmy wsparcie i zaangażowanie zespołu SOLIDEXPERT. Dzięki oprogramowaniu WOODEXPERT zoptymalizowaliśmy działania projektowe i produkcyjne. Zdecydowanie rekomendujemy firmę do współpracy.

Janusz Czajka
Dyrektor Zarządzający