woodexpert

WEBINAR: Zarządzanie danymi produkcyjnymi w nowoczesnej fabryce mebli

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze poświęconym zarządzaniu danymi produkcyjnymi w nowoczesnej fabryce mebli. Spotkanie poprowadzi starszy specjalista techniczny ds. WOODEXPERT, Marcin Jórasz.

Dla kogo?

Szkolenie kierujemy przede wszystkim do osób technicznych i zarządzających procesami produkcji, niezależnie od stopnia zaawansowania wiedzy i doświadczenia. W czasie spotkania każdy uczestnik ma możliwość zadawania pytań.

Kiedy?

Spotkanie odbędzie się 24 listopada br. o godz. 10:00. Przewidywany czas trwania szkolenia: 1h. Widzimy się na żywo, online. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma link pozwalający wziąć udział w webinarze.

Omówimy:

WOODEXPERT to intuicyjny program CAD 3D zintegrowany z SOLIDWORKS, którego zadaniem jest zoptymalizowanie procesu projektowania i przygotowania produkcji mebli. Swoim zasięgiem obejmuje działania z zakresu: modelowanie 3D, automatyczne generowanie dokumentacji płaskiej mebli, generowanie list materiałowych, przygotowanie obróbki na maszyny numeryczne, wyceny i proces przygotowania paczek mebli do bezpiecznego magazynowania i transportu. Podczas spotkania omówimy:

1. Dane produkcyjne – definicja, rodzaje.
2. Generowanie dokumentacji 2D – jak zrobić to szybko i bezbłędnie.
3. Programy na maszyny – dostosowanie i generowanie.
4. Listy materiałowe:

  • podstawowe dane produkcyjne
  • dostosowanie danych do profilu przedsiębiorstwa
  • integracja z systemami ERP
  • pakowanie.

5. Podsumowanie.
6. Pytania i odpowiedzi.

Powyższe tematy zostaną przedstawione w oparciu o zarządzanie danymi w programie WOODEXPERT, co pozwoli przyjrzeć się bliżej korzyściom płynącym z wykorzystywania oprogramowania CAD 3D w produkcji mebli skrzyniowych.

Dlaczego warto?

Udział w spotkaniu pozwoli na zaznajomienie się z najnowszymi trendami w zakresie zarządzania danymi produkcyjnymi w fabrykach mebli, możliwość wymiany informacji ze specjalistą, który posiada wiedzę stricte praktyczną oraz poznanie zalet nowoczesnego oprogramowania CAD. 

Dowiesz się, dlaczego WOODEXPERT jest narzędziem, które wspiera nie tylko proces projektowania, ale i produkcji mebli oraz w jaki sposób przyczynia się do obniżenia kosztów działalności.

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2005 roku, firma wielokrotnie potwierdziła swoją wiedzę i profesjonalizm w zakresie oferowanych rozwiązań.

Ryszard Bedynek
Kierownik Działu Informatyki

W przeciągu wielu lat współpracy firma SOLIDEXPERT wykazała się wysokimi kwalifikacjami w zakresie swoje działalności. Możemy liczyć na wsparcie w zakresie obsługi programu, szkolenia, a także konsultacje techniczne.

Agata Wenglorz-Dorosz
Prezes

Od 2018 roku aktywnie współpracujemy z firmą SOLIDEXPERT w zakresie konsultacji, wdrożeń i utrzymania rozwiązań CAD/CAM/PDM. Współpraca podczas całego procesu sprzedaży oraz wdrożenia przebiegała pomyślnie. Rozwiązania dostarczone przez firmę SOLIDEXPERT są w pełni wykorzystywane i rozwijane.

Małgorzata Wronkowska-Kokot
Prezes Zarządu

Wsparcie w zakresie pomocy technicznej oraz handlowe rozmowy prowadzone są na najwyższym poziomie. Zdecydowanie możemy polecić firmę SOLIDEXPERT jako partnera rozwiązań SOLIDWORKS w Polsce.

Sylwia Koszela
Dyrektor ds. Projektów

Od 2005 roku aktywnie współpracujemy z SOLIDEXPERT w zakresie doradztwa, wdrożenia i utrzymania oprogramowania SOLIDWORKS. W kwestiach tych mogliśmy zawsze liczyć na rzetelną i fachową pomoc.

Arkadiusz Sobkowiak
Dyrektor Badań i Rozwoju

Firma SOLIDEXPERT dołożyła wszelkich starań, aby poznać nasze potrzeby i zaproponowała rozwiązanie w pełni odpowiadające naszym oczekiwaniom. Z przyjemnością polecamy SOLIDEXPERT jako zaufanego partnera biznesowego.

Wojciech Sobczak
Właściciel

Na każdym etapie wdrażania projektu czuliśmy wsparcie i zaangażowanie zespołu SOLIDEXPERT. Dzięki oprogramowaniu WOODEXPERT zoptymalizowaliśmy działania projektowe i produkcyjne. Zdecydowanie rekomendujemy firmę do współpracy.

Janusz Czajka
Dyrektor Zarządzający