woodexpert

Świetnie! Adres e-mail zweryfikowano.

Dziękujemy za potwierdzenie adresu e-mail.

 W kolejnej wiadomości otrzymasz indywidualny Klucz Produktu, pozwalający na dokończenie procesu instalacji. Zwróć uwagę na wiadomości w folderze SPAM.

Pamiętaj, że korzystanie z oprogramowania WOODEXPERT wymaga wcześniejszej instalacji programu SOLIDWORKS. Jeśli go nie posiadasz, napisz do nas. Przekażemy Ci bezpłatną wersję demonstracyjną.

Dla nowego użytkownika

Na naszych profilach społecznościowych znajdziesz materiały przygotowane z myślą o nowych użytkownikach programu, w tym: filmy instruktażowe, dobre praktyki projektowania, informacje o najnowszych wydarzeniach i funkcjonalnościach. 

Dział Pomocy Technicznej jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 pod numerem telefonu: +48 12 626 06 00 oraz mailem: woodexpert@solidexpert.com

Cieszymy się, że jesteś z nami. Udanego testowania!

Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2005 roku, firma wielokrotnie potwierdziła swoją wiedzę i profesjonalizm w zakresie oferowanych rozwiązań.

Ryszard Bedynek
Kierownik Działu Informatyki

W przeciągu wielu lat współpracy firma SOLIDEXPERT wykazała się wysokimi kwalifikacjami w zakresie swoje działalności. Możemy liczyć na wsparcie w zakresie obsługi programu, szkolenia, a także konsultacje techniczne.

Agata Wenglorz-Dorosz
Prezes

Od 2018 roku aktywnie współpracujemy z firmą SOLIDEXPERT w zakresie konsultacji, wdrożeń i utrzymania rozwiązań CAD/CAM/PDM. Współpraca podczas całego procesu sprzedaży oraz wdrożenia przebiegała pomyślnie. Rozwiązania dostarczone przez firmę SOLIDEXPERT są w pełni wykorzystywane i rozwijane.

Małgorzata Wronkowska-Kokot
Prezes Zarządu

Wsparcie w zakresie pomocy technicznej oraz handlowe rozmowy prowadzone są na najwyższym poziomie. Zdecydowanie możemy polecić firmę SOLIDEXPERT jako partnera rozwiązań SOLIDWORKS w Polsce.

Sylwia Koszela
Dyrektor ds. Projektów

Od 2005 roku aktywnie współpracujemy z SOLIDEXPERT w zakresie doradztwa, wdrożenia i utrzymania oprogramowania SOLIDWORKS. W kwestiach tych mogliśmy zawsze liczyć na rzetelną i fachową pomoc.

Arkadiusz Sobkowiak
Dyrektor Badań i Rozwoju

Firma SOLIDEXPERT dołożyła wszelkich starań, aby poznać nasze potrzeby i zaproponowała rozwiązanie w pełni odpowiadające naszym oczekiwaniom. Z przyjemnością polecamy SOLIDEXPERT jako zaufanego partnera biznesowego.

Wojciech Sobczak
Właściciel

Na każdym etapie wdrażania projektu czuliśmy wsparcie i zaangażowanie zespołu SOLIDEXPERT. Dzięki oprogramowaniu WOODEXPERT zoptymalizowaliśmy działania projektowe i produkcyjne. Zdecydowanie rekomendujemy firmę do współpracy.

Janusz Czajka
Dyrektor Zarządzający