woodexpert

Automatyczne generowanie dokumentacji płaskiej mebli

Tworzenie dokumentacji płaskiej mebli to najżmudniejszy etap projektowania. Użytkownik specjalistycznego oprogramowania CAD WOODEXPERT może sprowadzić go do jednego kliknięcia.

NIE TRAĆ CZASU – AUTOMATYZUJ

Automatyzuj, upraszczaj, przyspieszaj – jeśli technologia pozwala nam na wykorzystanie posiadanych danych lub raz wykonanych czynności do wyeliminowania innych procesów, po prostu trzeba to wykorzystać.

W przypadku specjalistycznego oprogramowania CAD możemy wykorzystać etap projektowania mebla do automatycznego wygenerowania dokumentacji płaskiej. Czasochłonne, żmudne rysowanie zastępujemy jednym kliknięciem w programie i w rezultacie otrzymujemy kompletną dokumentację 2d. Oszczędność czasu? Niejednokrotnie na poziomie 90%, co w przypadku dużych projektów ma niebagatelne znaczenie.

Niewątpliwym atutem korzystania ze specjalistycznego oprogramowania dla przemysłu meblarskiego jest ujednolicenie dokumentacji w obrębie całego przedsiębiorstwa.

GENERATOR WOODEXPERT NIE WYMAGA WYKUPIENIA SUBSKRYPCJI

Automatyczny generator dokumentacji płaskiej jest częścią podstawowej wersji WOODEXPERT. Każdy z użytkowników może tworzyć kompletną dokumentację 2d mebli niezależnie od posiadania wykupionej subskrypcji.

Jednym kliknięciem generujemy rysunki komponentów z danymi niezbędnymi do produkcji – dowolną ilością rzutów, wymiarami (liniowymi, łańcuchem wymiarowym i tabelą otworów), formatką CAM i automatycznymi oznaczeniami produkcyjnymi (kąt usłojenia czy obrzeże). Użytkownik dostaje także możliwość tworzenia własnych pól dostosowanych i łączenia ich z właściwościami dostosowanymi.

W trakcie generowania dokumentacji 2d otrzymujemy informacje o potencjalnych błędach, dzięki czemu możemy natychmiast zareagować na np. widok wystający poza obrys arkusza. Dokumentacja zawiera także dane konstruktora, osoby weryfikującej i zatwierdzającej projekt, itd.

TESTUJ ZA DARMO

Możliwości, jakie oferuje automatyczny generator dokumentacji płaskiej mebli oraz wiele innych funkcjonalności skracających proces projektowania i przygotowania produkcji możesz przetestować za darmo, przez 30 dni. W pełni funkcjonalna wersja programu i zero zobowiązań. W tym celu skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie internetowej – skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie po przesłaniu zapytania.

Ostatnie wpisy

Podczas rozmów na temat wdrożenia oprogramowania w swoim przedsiębiorstwie, temat subskrypcji jest często zostawiany na sam koniec. Rozwiązania z modelem subskrypcji kojarzą się błędnie wyłącznie z obowiązkiem cyklicznej opłaty. Zastanówmy…

Czy każdy program do mebli obsłuży maszyny CNC? Odpowiedź będzie krótka: nie. Wiele z nich skupia się na przygotowaniu wizualizacji, ale nie na dokumentacji czy produkcji. Jakie możliwości daje użytkownikowi…

Jak poradzić sobie z przekazaniem projektu mebla przygotowanego w programie WOODEXPERT osobie, która ma go zaopiniować, ale nie posiada licencji programu? Nic prostszego. Wyeksportuj go do 3D PDF i zobacz,…

Specjalistyczne oprogramowanie to zawsze krok do zwiększenia wydajności działań firmy. Lepsza organizacja pracy, funkcjonalności napisane specjalnie pod branżę, wyeliminowanie błędów, zastąpienie długich i żmudnych czynności automatyzacją i wygoda – taki…

Możliwość dokonywania zmian bezpośrednio w BOM Managerze to kolejny sposób na ułatwienie pracy każdego konstruktora mebli. Zyskujesz różne wersje formatek, kosztorysów i sporo zaoszczędzonego czasu dzięki pominięciu etapu dokonywania zmian…

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2005 roku, firma wielokrotnie potwierdziła swoją wiedzę i profesjonalizm w zakresie oferowanych rozwiązań.

Ryszard Bedynek
Kierownik Działu Informatyki

W przeciągu wielu lat współpracy firma SOLIDEXPERT wykazała się wysokimi kwalifikacjami w zakresie swoje działalności. Możemy liczyć na wsparcie w zakresie obsługi programu, szkolenia, a także konsultacje techniczne.

Agata Wenglorz-Dorosz
Prezes

Od 2018 roku aktywnie współpracujemy z firmą SOLIDEXPERT w zakresie konsultacji, wdrożeń i utrzymania rozwiązań CAD/CAM/PDM. Współpraca podczas całego procesu sprzedaży oraz wdrożenia przebiegała pomyślnie. Rozwiązania dostarczone przez firmę SOLIDEXPERT są w pełni wykorzystywane i rozwijane.

Małgorzata Wronkowska-Kokot
Prezes Zarządu

Wsparcie w zakresie pomocy technicznej oraz handlowe rozmowy prowadzone są na najwyższym poziomie. Zdecydowanie możemy polecić firmę SOLIDEXPERT jako partnera rozwiązań SOLIDWORKS w Polsce.

Sylwia Koszela
Dyrektor ds. Projektów

Od 2005 roku aktywnie współpracujemy z SOLIDEXPERT w zakresie doradztwa, wdrożenia i utrzymania oprogramowania SOLIDWORKS. W kwestiach tych mogliśmy zawsze liczyć na rzetelną i fachową pomoc.

Arkadiusz Sobkowiak
Dyrektor Badań i Rozwoju