woodexpert

Webinar: Projektowanie mebli w CAD 3D – czy to się opłaca?

Weź udział w bezpłatnym webinarze „Projektowanie mebli w CAD 3D – czy to się opłaca?” i zyskaj 50% rabatu na zakup programu WOODEXPERT!

Bezpłatny udział

Kiedy: 29.09.2022

Start: 10:00

Czas trwania: 45 minut

Oprogramowanie do modelowania 3D stało się standardem. Jego największą zaletą jest tworzenie produktów szybciej i z większą dokładnością. Gotowy model mebla 3D służy do generowania dokumentacji 2D i do programowania CNC. O tym, czy projektowanie mebli w CAD 3D faktycznie się opłaca i jakie są realne korzyści płynące z tego wyboru opowiemy na najbliższym webinarze.

Omówimy m.in. poniższe zagadnienia:

  • Parametryczne modelowanie – czym jest i jaki jest jego faktyczny wpływ na czas projektowania mebli.
  • Zarządzanie materiałami.
  • Czy proces nadawania materiałów nośnych i wykończeniowych można skrócić o 99 %?
  • Jak przyspieszyć proces tworzenia wielu wersji danego wyrobu?
  • Wyeliminowanie błędów w projekcie. Rola funkcji wykrywania kolizji technologicznych.
  • Pytania i odpowiedzi.

Prowadzący: Marcin Jórasz, starszy specjalista techniczny ds. WOODEXPERT.

Dla uczestników 50% rabat

Nie czujesz się przekonany? Modelowanie 3D z programem WOODEXPERT to przede wszystkim łatwa edycja modelu mebla. Wprowadzasz zmiany w swoich projektach i od razu widzisz efekt. Dzięki dobrze zaprojektowanej gospodarce materiałowej, walidacji geometrii i wykrywaniu kolizji technologicznych, program wskazuje błędy i pozwala je naprawić szybciej niż kiedykolwiek. W efekcie eliminujesz ryzyko powstania strat materiałowych w procesie produkcji. 

Każdy uczestnik webinaru będzie mógł skorzystać z 50% rabatu na zakup programu do projektowania i produkcji mebli WOODEXPERT.

Oszczędzasz czas, pieniądze i rozwijasz swoją działalność. Warto sprawdzić? Weź udział w webinarze. Zarezerwuj czas i miejsce korzystając z poniższego buttonu.

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2005 roku, firma wielokrotnie potwierdziła swoją wiedzę i profesjonalizm w zakresie oferowanych rozwiązań.

Ryszard Bedynek
Kierownik Działu Informatyki

W przeciągu wielu lat współpracy firma SOLIDEXPERT wykazała się wysokimi kwalifikacjami w zakresie swoje działalności. Możemy liczyć na wsparcie w zakresie obsługi programu, szkolenia, a także konsultacje techniczne.

Agata Wenglorz-Dorosz
Prezes

Od 2018 roku aktywnie współpracujemy z firmą SOLIDEXPERT w zakresie konsultacji, wdrożeń i utrzymania rozwiązań CAD/CAM/PDM. Współpraca podczas całego procesu sprzedaży oraz wdrożenia przebiegała pomyślnie. Rozwiązania dostarczone przez firmę SOLIDEXPERT są w pełni wykorzystywane i rozwijane.

Małgorzata Wronkowska-Kokot
Prezes Zarządu

Wsparcie w zakresie pomocy technicznej oraz handlowe rozmowy prowadzone są na najwyższym poziomie. Zdecydowanie możemy polecić firmę SOLIDEXPERT jako partnera rozwiązań SOLIDWORKS w Polsce.

Sylwia Koszela
Dyrektor ds. Projektów

Od 2005 roku aktywnie współpracujemy z SOLIDEXPERT w zakresie doradztwa, wdrożenia i utrzymania oprogramowania SOLIDWORKS. W kwestiach tych mogliśmy zawsze liczyć na rzetelną i fachową pomoc.

Arkadiusz Sobkowiak
Dyrektor Badań i Rozwoju

Firma SOLIDEXPERT dołożyła wszelkich starań, aby poznać nasze potrzeby i zaproponowała rozwiązanie w pełni odpowiadające naszym oczekiwaniom. Z przyjemnością polecamy SOLIDEXPERT jako zaufanego partnera biznesowego.

Wojciech Sobczak
Właściciel

Na każdym etapie wdrażania projektu czuliśmy wsparcie i zaangażowanie zespołu SOLIDEXPERT. Dzięki oprogramowaniu WOODEXPERT zoptymalizowaliśmy działania projektowe i produkcyjne. Zdecydowanie rekomendujemy firmę do współpracy.

Janusz Czajka
Dyrektor Zarządzający