woodexpert

Webinar: optymalizacja produkcji mebli

Optymalizacja produkcji mebli z zastosowaniem specjalistycznego oprogramowania to temat przewodni najbliższego webinaru. Zarezerwuj swoje miejsce już teraz – webinar jest bezpłatny.

OPTYMALIZUJ – REDUKUJ STRATY MATERIAŁU, OSZCZĘDZAJ CZAS

Jeśli zajmujesz się produkcją mebli, Twoim celem jest jej ciągła optymalizacja. Jak produkować, żeby wydawać mniej, a przy okazji zaoszczędzić czas? Jak redukować straty materiału na produkcji? Co zrobić, żeby nie przegrać walki o pozycję lidera? Czy małe firmy powinny w ogóle myśleć o optymalizacji produkcji? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w czasie najbliższego webinaru, w szczególności skupiając się na procesach CAM.

2 PRELEGENTÓW, 4 GŁÓWNE TEMATY

Spotkanie poprowadzą:

  • Marcin Jórasz, specjalista ds. WOODEXPERT
  • Bartosz Tarka, specjalista ds. CAM / SOLIDWORKS.

Poruszymy m.in. poniższe zagadnienia:

  • automatyczne generowanie programów na maszyny CNC
  • definicja maszyny w WOODEXPERT
  • dostosowanie Technologicznej Bazy Danych
  • tworzenie operacji frezowania przez użytkownika.

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE

Webinar „Jak WOODEXPERT i SOLIDWORKS CAM usprawniają proces produkcji mebli?” odbędzie się 12 maja 2022 o godz. 10:00. Spotkanie zakończymy sesją pytań i odpowiedzi. Zarezerwuj swoje miejsce już teraz.

 

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2005 roku, firma wielokrotnie potwierdziła swoją wiedzę i profesjonalizm w zakresie oferowanych rozwiązań.

Ryszard Bedynek
Kierownik Działu Informatyki

W przeciągu wielu lat współpracy firma SOLIDEXPERT wykazała się wysokimi kwalifikacjami w zakresie swoje działalności. Możemy liczyć na wsparcie w zakresie obsługi programu, szkolenia, a także konsultacje techniczne.

Agata Wenglorz-Dorosz
Prezes

Od 2018 roku aktywnie współpracujemy z firmą SOLIDEXPERT w zakresie konsultacji, wdrożeń i utrzymania rozwiązań CAD/CAM/PDM. Współpraca podczas całego procesu sprzedaży oraz wdrożenia przebiegała pomyślnie. Rozwiązania dostarczone przez firmę SOLIDEXPERT są w pełni wykorzystywane i rozwijane.

Małgorzata Wronkowska-Kokot
Prezes Zarządu

Wsparcie w zakresie pomocy technicznej oraz handlowe rozmowy prowadzone są na najwyższym poziomie. Zdecydowanie możemy polecić firmę SOLIDEXPERT jako partnera rozwiązań SOLIDWORKS w Polsce.

Sylwia Koszela
Dyrektor ds. Projektów

Od 2005 roku aktywnie współpracujemy z SOLIDEXPERT w zakresie doradztwa, wdrożenia i utrzymania oprogramowania SOLIDWORKS. W kwestiach tych mogliśmy zawsze liczyć na rzetelną i fachową pomoc.

Arkadiusz Sobkowiak
Dyrektor Badań i Rozwoju

Firma SOLIDEXPERT dołożyła wszelkich starań, aby poznać nasze potrzeby i zaproponowała rozwiązanie w pełni odpowiadające naszym oczekiwaniom. Z przyjemnością polecamy SOLIDEXPERT jako zaufanego partnera biznesowego.

Wojciech Sobczak
Właściciel

Na każdym etapie wdrażania projektu czuliśmy wsparcie i zaangażowanie zespołu SOLIDEXPERT. Dzięki oprogramowaniu WOODEXPERT zoptymalizowaliśmy działania projektowe i produkcyjne. Zdecydowanie rekomendujemy firmę do współpracy.

Janusz Czajka
Dyrektor Zarządzający