woodexpert

Pakiety Promocyjne już od 740 euro

Nieintuicyjny, z brakującymi funkcjonalnościami, wymagający dużego nakładu pracy własnej i czasu – jeśli Twój dotychczasowy program do projektowania mebli pasuje do powyższego opisu, najwyższy czas sprawdzić, co WOODEXPERT ma do zaoferowania.

Najlepszy duet na rynku CAD / CAM

SOLIDWORKS to niekwestionowany numer 1 na rynku rozwiązań CAD 3D. W połączeniu z oprogramowaniem WOODEXPERT stanowi bezkonkurencyjne narzędzie projektowe dla każdego producenta mebli. To rozwiązanie, które skraca czas pracy, eliminuje błędy w projektach i na produkcji oraz jest łatwe do zintegrowania z systemami ERP / PDM.

Szybki, łatwy i wydajny program do mebli

WOODEXPERT jest programem szybkim, wydajnym i przede wszystkim intuicyjnym – nie wymaga od użytkownika dziesiątek godzin spędzonych na studiowaniu instrukcji obsługi. Taki był nasz cel: maksymalnie uprościć pracę każdego konstruktora mebli. Program składa się z czterech modułów:

icon-projecting

Moduł: Projektowanie

dokumentacja plaska

Moduł: Dokumentacja 2D

bom

Moduł: BOM

cam

Moduł: CAM

Wybierz swój Pakiet Promocyjny

W naszej standardowej ofercie znajdziesz licencje wieczyste, które możesz poszerzyć o usługę subskrypcji. W kwietniu wprowadzamy możliwość zakupu dwóch nowych Pakietów Promocyjnych WOODEXPERT + SOLIDWORKS Standard:

3 miesiące

licencja czasowa
740
 • WOODEXPERT
 • SOLIDWORKS Standard
 • Wsparcie Techniczne

12 miesięcy

licencja czasowa
2 467
 • WOODEXPERT
 • SOLIDWORKS Standard
 • Wsparcie Techniczne
Popularny

Jak sprawdzi się w Twojej firmie?

Ofertę przygotowaliśmy z myślą o tych, którzy lubią sprawdzone przez siebie rozwiązania. Pobierasz, instalujesz, testujesz. Dzięki temu masz pewność, że oprogramowanie pasuje do specyfiki Twojej pracy i firmy. Decydując się na licencję czasową zyskujesz:

 • niskie koszty wejścia w najbardziej zaawansowane rozwiązanie CAD 3D na rynku
 • możliwość pracy w spójnym środowisku CAD/CAM
 • możliwość przenoszenia licencji pomiędzy komputerami
 • polską wersję językową
 • zawsze aktualną wersję oprogramowania
 • bezpłatną pomoc doświadczonego zespołu specjalistów.

Wydatki poniesione na zakup 3- i 12-miesięcznych licencji czasowych są zaliczane do kosztów prowadzenia działalności gospodarczej i mogą być w całości odliczone od podstawy opodatkowania.

doswiadczeni specjalisci

wsparcie specjalistów z branży meblarskiej

doswiadczony zespol specjalistow

pomoc dedykowanego zespołu CAM i SOLIDWORKS

bezposrednie wsparcie

bezpośrednie wsparcie ze strony twórców programu

helpdesk

dostęp do wygodnego systemu HELPDESK 24/7

polski i angielski

pomoc e-mail lub telefon w języku polskim i angielskim

godziny otwarcia

wsparcie techniczne codziennie w godz. 8:00–16:00

Projektuj nie tylko meble

Dzięki integracji programów SOLIDWORKS i WOODEXPERT możesz również projektować wyroby inne niż meble. Taka inwestycja zawsze będzie wspierać Twoją firmę, niezależnie od kierunków jej rozwoju i zmian w gospodarce. Bądź gotowy na przyszłość, bez ograniczeń. 

Zapytaj o Pakiet Promocyjny!

Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres: woodexpert@solidexpert.com 
Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2005 roku, firma wielokrotnie potwierdziła swoją wiedzę i profesjonalizm w zakresie oferowanych rozwiązań.

Ryszard Bedynek
Kierownik Działu Informatyki

W przeciągu wielu lat współpracy firma SOLIDEXPERT wykazała się wysokimi kwalifikacjami w zakresie swoje działalności. Możemy liczyć na wsparcie w zakresie obsługi programu, szkolenia, a także konsultacje techniczne.

Agata Wenglorz-Dorosz
Prezes

Od 2018 roku aktywnie współpracujemy z firmą SOLIDEXPERT w zakresie konsultacji, wdrożeń i utrzymania rozwiązań CAD/CAM/PDM. Współpraca podczas całego procesu sprzedaży oraz wdrożenia przebiegała pomyślnie. Rozwiązania dostarczone przez firmę SOLIDEXPERT są w pełni wykorzystywane i rozwijane.

Małgorzata Wronkowska-Kokot
Prezes Zarządu

Wsparcie w zakresie pomocy technicznej oraz handlowe rozmowy prowadzone są na najwyższym poziomie. Zdecydowanie możemy polecić firmę SOLIDEXPERT jako partnera rozwiązań SOLIDWORKS w Polsce.

Sylwia Koszela
Dyrektor ds. Projektów

Od 2005 roku aktywnie współpracujemy z SOLIDEXPERT w zakresie doradztwa, wdrożenia i utrzymania oprogramowania SOLIDWORKS. W kwestiach tych mogliśmy zawsze liczyć na rzetelną i fachową pomoc.

Arkadiusz Sobkowiak
Dyrektor Badań i Rozwoju

Firma SOLIDEXPERT dołożyła wszelkich starań, aby poznać nasze potrzeby i zaproponowała rozwiązanie w pełni odpowiadające naszym oczekiwaniom. Z przyjemnością polecamy SOLIDEXPERT jako zaufanego partnera biznesowego.

Wojciech Sobczak
Właściciel

Na każdym etapie wdrażania projektu czuliśmy wsparcie i zaangażowanie zespołu SOLIDEXPERT. Dzięki oprogramowaniu WOODEXPERT zoptymalizowaliśmy działania projektowe i produkcyjne. Zdecydowanie rekomendujemy firmę do współpracy.

Janusz Czajka
Dyrektor Zarządzający