woodexpert

Pakiety Promocyjne już od 740 euro

Nieintuicyjny, z brakującymi funkcjonalnościami, wymagający dużego nakładu pracy własnej i czasu – jeśli Twój dotychczasowy program do projektowania mebli pasuje do powyższego opisu, najwyższy czas sprawdzić, co WOODEXPERT ma do zaoferowania.

Najlepszy duet na rynku CAD / CAM

SOLIDWORKS to niekwestionowany numer 1 na rynku rozwiązań CAD 3D. W połączeniu z oprogramowaniem WOODEXPERT stanowi bezkonkurencyjne narzędzie projektowe dla każdego producenta mebli. To rozwiązanie, które skraca czas pracy, eliminuje błędy w projektach i na produkcji oraz jest łatwe do zintegrowania z systemami ERP / PDM.

Szybki, łatwy i wydajny program do mebli

WOODEXPERT jest programem szybkim, wydajnym i przede wszystkim intuicyjnym – nie wymaga od użytkownika dziesiątek godzin spędzonych na studiowaniu instrukcji obsługi. Taki był nasz cel: maksymalnie uprościć pracę każdego konstruktora mebli. Program składa się z czterech modułów:

icon-projecting

Moduł: Projektowanie

dokumentacja plaska

Moduł: Dokumentacja 2D

bom

Moduł: BOM

cam

Moduł: CAM

Wybierz swój Pakiet Promocyjny

W naszej standardowej ofercie znajdziesz licencje wieczyste, które możesz poszerzyć o usługę subskrypcji. W kwietniu wprowadzamy możliwość zakupu dwóch nowych Pakietów Promocyjnych WOODEXPERT + SOLIDWORKS Standard:

3 miesiące

licencja czasowa
740
 • WOODEXPERT
 • SOLIDWORKS Standard
 • Wsparcie Techniczne

12 miesięcy

licencja czasowa
2 467
 • WOODEXPERT
 • SOLIDWORKS Standard
 • Wsparcie Techniczne
Popularny

Jak sprawdzi się w Twojej firmie?

Ofertę przygotowaliśmy z myślą o tych, którzy lubią sprawdzone przez siebie rozwiązania. Pobierasz, instalujesz, testujesz. Dzięki temu masz pewność, że oprogramowanie pasuje do specyfiki Twojej pracy i firmy. Decydując się na licencję czasową zyskujesz:

 • niskie koszty wejścia w najbardziej zaawansowane rozwiązanie CAD 3D na rynku
 • możliwość pracy w spójnym środowisku CAD/CAM
 • możliwość przenoszenia licencji pomiędzy komputerami
 • polską wersję językową
 • zawsze aktualną wersję oprogramowania
 • bezpłatną pomoc doświadczonego zespołu specjalistów.

Wydatki poniesione na zakup 3- i 12-miesięcznych licencji czasowych są zaliczane do kosztów prowadzenia działalności gospodarczej i mogą być w całości odliczone od podstawy opodatkowania.

doswiadczeni specjalisci

wsparcie specjalistów z branży meblarskiej

doswiadczony zespol specjalistow

pomoc dedykowanego zespołu CAM i SOLIDWORKS

bezposrednie wsparcie

bezpośrednie wsparcie ze strony twórców programu

helpdesk

dostęp do wygodnego systemu HELPDESK 24/7

polski i angielski

pomoc e-mail lub telefon w języku polskim i angielskim

godziny otwarcia

wsparcie techniczne codziennie w godz. 8:00–16:00

Projektuj nie tylko meble

Dzięki integracji programów SOLIDWORKS i WOODEXPERT możesz również projektować wyroby inne niż meble. Taka inwestycja zawsze będzie wspierać Twoją firmę, niezależnie od kierunków jej rozwoju i zmian w gospodarce. Bądź gotowy na przyszłość, bez ograniczeń. 

Zapytaj o Pakiet Promocyjny!

Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres: woodexpert@solidexpert.com 
Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Facebook
Twitter
LinkedIn

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2005 roku, firma wielokrotnie potwierdziła swoją wiedzę i profesjonalizm w zakresie oferowanych rozwiązań.

Ryszard Bedynek
Kierownik Działu Informatyki

W przeciągu wielu lat współpracy firma SOLIDEXPERT wykazała się wysokimi kwalifikacjami w zakresie swoje działalności. Możemy liczyć na wsparcie w zakresie obsługi programu, szkolenia, a także konsultacje techniczne.

Agata Wenglorz-Dorosz
Prezes

Od 2018 roku aktywnie współpracujemy z firmą SOLIDEXPERT w zakresie konsultacji, wdrożeń i utrzymania rozwiązań CAD/CAM/PDM. Współpraca podczas całego procesu sprzedaży oraz wdrożenia przebiegała pomyślnie. Rozwiązania dostarczone przez firmę SOLIDEXPERT są w pełni wykorzystywane i rozwijane.

Małgorzata Wronkowska-Kokot
Prezes Zarządu

Wsparcie w zakresie pomocy technicznej oraz handlowe rozmowy prowadzone są na najwyższym poziomie. Zdecydowanie możemy polecić firmę SOLIDEXPERT jako partnera rozwiązań SOLIDWORKS w Polsce.

Sylwia Koszela
Dyrektor ds. Projektów

Od 2005 roku aktywnie współpracujemy z SOLIDEXPERT w zakresie doradztwa, wdrożenia i utrzymania oprogramowania SOLIDWORKS. W kwestiach tych mogliśmy zawsze liczyć na rzetelną i fachową pomoc.

Arkadiusz Sobkowiak
Dyrektor Badań i Rozwoju

Firma SOLIDEXPERT dołożyła wszelkich starań, aby poznać nasze potrzeby i zaproponowała rozwiązanie w pełni odpowiadające naszym oczekiwaniom. Z przyjemnością polecamy SOLIDEXPERT jako zaufanego partnera biznesowego.

Wojciech Sobczak
Właściciel

Na każdym etapie wdrażania projektu czuliśmy wsparcie i zaangażowanie zespołu SOLIDEXPERT. Dzięki oprogramowaniu WOODEXPERT zoptymalizowaliśmy działania projektowe i produkcyjne. Zdecydowanie rekomendujemy firmę do współpracy.

Janusz Czajka
Dyrektor Zarządzający