woodexpert

Lecimy do Atlanty!

Nowy rok to niezmiennie nowa energia i nowe możliwości. Nie zwalniamy tempa i rozpoczynamy go udziałem w międzynarodowej, prestiżowej konferencji 3DEXPERIENCE WORLD 2022 w Atlancie.

WOODEXPERT w Atlancie

Nie mogło być inaczej – jako producent zaawansowanego oprogramowania CAD do projektowania i przygotowania produkcji mebli, zintegrowanego z SOLIDWORKS, stajemy się częścią tegorocznego wydarzenia. Jeśli planujesz osobisty udział w konferencji w Atlancie, zapraszamy Cię na stoisko nr 847. Pozostałe osoby zachęcamy do darmowej rejestracji i wzięcia udziału w wirtualnej odsłonie spotkania.

Czym jest 3DEXPERIENCE WORLD 2022?

7-9 lutego 2022, Atlanta

3DEXPERIENCE WORLD 2022

to niesamowita okazja dla projektantów, inżynierów, przedsiębiorców i liderów biznesu z całego świata do wymiany informacji, nauki i współpracy. Dla uczestników online rejestracja jest darmowa.

Ponad 400 sesji tematycznych

Konferencję rozpocznie Sesja Generalna przygotowująca grunt pod trzydniowe rozmowy z osobami i firmami tworzącymi ekosystem 3DEXPERIENCE® Works. Dyrektor generalny i wiceprezes Dassault Systèmes Bernard Charlès oraz dyrektor generalny SOLIDWORKS Gian Paolo Bassi opowiedzą o technologiach i trendach, które zmieniają nasz sposób pracy.

Drugi dzień zostanie poświęcony temu, w jaki sposób portfolio 3DEXPERIENCE® Works zapewnia użytkownikom narzędzia do wspólnego tworzenia lepszej przyszłości. Od przedsiębiorców z całego świata usłyszmy, jak wykorzystanie technologii wpłynęło na rozwój ich działalności i osiągnięcie kolejnych sukcesów. Portfolio 3DEXPERIENCE® Works zapewnia użytkownikom narzędzia umożliwiające przenoszenie pomysłów od koncepcji do rzeczywistości.

Dzień trzeci łączy uczniów, nauczycieli, przedsiębiorców, wynalazców i profesjonalnych inżynierów, umożliwia dzielenie się swoimi mocnymi stronami, wyzwaniami i osiągnięciami oraz uczy, jak współtworzyć lepszą przyszłość dzięki ciekawym i innowacyjnym technologiom.

technologia, biznes i nauka

270 sesji Technicznych

Do dyspozycji uczestników oddanych będzie blisko 300 sesji technicznych. Ich listę wraz z datą, godziną transmisji oraz informacjami o osobach prowadzących znajdziecie w poniższym katalogu sesji.

Udział - wirtualnie lub na miejscu

3DEXPERIENCE WORLD 2022 jest wydarzeniem dla każdego, niezależnie od miejsca pobytu. Jego hybrydowa formuła umożliwia dotarcie zarówno do osób zainteresowanych spotkaniem na żywo, jak i uczestników wirtualnych. Dzięki darmowej rejestracji zyskujesz dostęp do kilkuset sesji oraz możliwość zadawania pytań ekspertom, liderom i twórcom biorącym udział w wydarzeniu.

A jak wyglądało to rok wcześniej? Poniżej nagrania trzech sesji generalnych z 3DEXPERIENCE WORLD 2021. 

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2005 roku, firma wielokrotnie potwierdziła swoją wiedzę i profesjonalizm w zakresie oferowanych rozwiązań.

Ryszard Bedynek
Kierownik Działu Informatyki

W przeciągu wielu lat współpracy firma SOLIDEXPERT wykazała się wysokimi kwalifikacjami w zakresie swoje działalności. Możemy liczyć na wsparcie w zakresie obsługi programu, szkolenia, a także konsultacje techniczne.

Agata Wenglorz-Dorosz
Prezes

Od 2018 roku aktywnie współpracujemy z firmą SOLIDEXPERT w zakresie konsultacji, wdrożeń i utrzymania rozwiązań CAD/CAM/PDM. Współpraca podczas całego procesu sprzedaży oraz wdrożenia przebiegała pomyślnie. Rozwiązania dostarczone przez firmę SOLIDEXPERT są w pełni wykorzystywane i rozwijane.

Małgorzata Wronkowska-Kokot
Prezes Zarządu

Wsparcie w zakresie pomocy technicznej oraz handlowe rozmowy prowadzone są na najwyższym poziomie. Zdecydowanie możemy polecić firmę SOLIDEXPERT jako partnera rozwiązań SOLIDWORKS w Polsce.

Sylwia Koszela
Dyrektor ds. Projektów

Od 2005 roku aktywnie współpracujemy z SOLIDEXPERT w zakresie doradztwa, wdrożenia i utrzymania oprogramowania SOLIDWORKS. W kwestiach tych mogliśmy zawsze liczyć na rzetelną i fachową pomoc.

Arkadiusz Sobkowiak
Dyrektor Badań i Rozwoju

Firma SOLIDEXPERT dołożyła wszelkich starań, aby poznać nasze potrzeby i zaproponowała rozwiązanie w pełni odpowiadające naszym oczekiwaniom. Z przyjemnością polecamy SOLIDEXPERT jako zaufanego partnera biznesowego.

Wojciech Sobczak
Właściciel

Na każdym etapie wdrażania projektu czuliśmy wsparcie i zaangażowanie zespołu SOLIDEXPERT. Dzięki oprogramowaniu WOODEXPERT zoptymalizowaliśmy działania projektowe i produkcyjne. Zdecydowanie rekomendujemy firmę do współpracy.

Janusz Czajka
Dyrektor Zarządzający