woodexpert

Konferencja dla firm produkcyjnych – masz już swój bilet?

Miejsce wymiany informacji, poznawania najnowszych technologii dla przemysłu i efektywnego networkingu – jeśli pracujesz w firmie produkcyjnej, musisz tu być. Zapraszamy na  XVIII Konferencję SOLIDEXPERT.

Wielki powrót konferencji SOLIDEXPERT

Coroczne konferencje technologiczno-przemysłowe wracają wraz z datą 18 października 2022. Ich organizatorem jest SOLIDEXPERT Polska, polska firma softwarowa konsultacyjno-wdrożeniowo-szkoleniowa, która może się pochwalić 20-letnim stażem na polskim rynku oraz – między innymi – autorskim programem do projektowania mebli WOODEXPERT.

Dla kogo?

Tematyka konferencji została przygotowana z myślą o firmach produkcyjnych. Zaprezentowane zostaną m.in. rozwiązania CAD, CAM, ERP oraz z zakresu stanowisk zrobotyzowanych. Prelegenci skupią się na tym, jak efektywnie korzystać z najnowszych technologii w procesach produkcyjnych, zarządzać danymi i zespołami oraz opowiedzą o zmianach czekających użytkowników SOLIDWORKS.

Poza wiedzą z zakresu automatyzacji i optymalizacji procesów produkcji będzie miejsce na równie ważny networking, nawiązywanie relacji biznesowych i wymianę doświadczeń. Zwieńczeniem konferencji będzie wręczenie nagród zwycięzcom konkursu Modelmania. Jak wyglądały poprzednie edycje?

Gdzie i kiedy?

Klub Studio w Krakowie to integralna część kampusu AGH z 50-letnią tradycją i jednocześnie bardzo nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt świetnie wpisujący się w charakter konferencji. Konferencja została zaplanowana na 18.10.2022, start w godzinach porannych, tj. 9:00. Zakończenie prelekcji i rozdanie nagród o godz. 16:00.

Też będziemy!

W gronie prelegentów znajdziemy nie tylko osoby związane z firmą SOLIDEXPERT, ale i wielu zaproszonych gości. Zacznijmy od… nas, czyli wystąpienia zaplanowanego z myślą o branży meblarskiej i poszukiwaniu nowych rozwiązań wspierających jej rozwój.


Klub STUDIO, Kraków

18.10.2022, 12:35 – 13:00

„Automatyzacja procesu projektowania i produkcji mebli na przykładzie WOODEXPERT”


Opowiemy o tym, jak automatyzacja procesu projektowania mebli wpływa na redukcję kosztów i oszczędność czasu pracy. Dziesiątki specjalistycznych funkcjonalności, 4 moduły, integracja ze środowiskiem SOLIDWORKS to powody, dla których użytkownicy programu są w stanie pracować nie tylko wydajniej, ale i wygodniej.

Przez cały czas trwania konferencji będzie okazja do samodzielnego zapoznania się z programem WOODEXPERT i porozmawiania z naszymi specjalistami. Kogo jeszcze możecie się spodziewać na tegorocznym wydarzeniu?

Prelegenci i tematyka wystąpień

W gronie prelegentów znajdą się przedstawiciele takich firm, jak FANUC Polska, DMG MORI Polska, 3Dconnexion, Dell, Selfmaker czy ZU „Ślusarstwo. Kto i o czym będzie mówił? Spójrzcie na listę zaproszonych gości:

Krzysztof Baran, Dyrektor ds. Rozwiązań Biznesowych, SOLIDEXPERT

 • zmiana podstawą istnienia biznesu; trendy i kierunki rozwoju technologii dla przemysłu; wdrożenie systemu ERP

Adam Bator, Wiceprezes Zarządu SOLIDEXPERT

 • łatwy dostęp do danych i ich bezpieczeństwo; spójne środowisko pracy integrujące obszary projektowania, symulacji i produkcji; nowe podejście do zarządzania know-how firmy produkcyjnej

Paweł Machura, Product Sales Manager, DMG MORI Polska

 • optymalizacja produkcji CNC, produkcja autonomiczna; zapewnienie stabilnego procesu produkcyjnego i nieprzerwanej pracy stanowisk zrobotyzowanych

Jakub Bańcer, New Projects Specialist, FANUC Polska

 • wybór i wdrożenie robota przemysłowego; etapy robotyzacji od strony praktycznej

Łukasz Siwiec, Starszy Specjalista Techniczny ds. 3DEXPERIENCE i CAD, SOLIDEXPERT

 • zarządzanie danymi i sprawna współpraca pomiędzy zespołami w oparciu o platformę 3DEXPERIENCE

Mirosław Wnęk, Dyrektor Handlowy, SOLIDEXPERT

 • korzyści płynące z posiadania subskrypcji SOLIDWORKS; kierunki rozwoju produktów Dassault Systèmes

Maciej Basiuk, Specjalista Techniczny ds. E-CAD, SOLIDEXPERT

 • prezentacja nowości SOLIDWORKS 2023

Mieczysław Trzciński, Sales Director, 3Dconnexion

 • manipulatory 3D SpaceMouse, myszy CadMouse i klawiatury Keyboard Pro with Numpad; poprawa ergonomii i tempa pracy w SOLIDWORKS

Dominik Gawle, Główny Specjalista Techniczno-Handlowy ds. Kluczowych Klientów, SOLIDEXPERT

 • zaawansowane metody obliczeniowe z wykorzystaniem rozwiązań Abaqus, Simulia CST i XFLOW

Seweryn Urbańczyk, Technolog i Operator Maszyn, ZU „Ślusarstwo”

 • redukcja czasu cyklu obróbki CAM o 75% dzięki obróbce szybkościowej

Konrad Pleban, Central Eastern Europe Workstations Lead, Dell

 • nowe rozwiązania i technologie: stacje robocze Dell Precision 7865 AMD, Dell Optimizer; chłodzenie stacji roboczych cieczą

Marek Wieteska, Założyciel i CEO Grupy Selfmaker

 • omnichannel, nowa definicja samoobsługi i wdrożenia dla dużych polskich sieci sprzedażowych w dobie kryzysu.

Do końca sierpnia taniej!

Do 31 sierpnia 2022 bilety są dostępne w cenie promocyjnej 250 PLN, co oznacza, że na każdym zyskujesz 100 PLN. W cenie znajduje się pakiet powitalny, lunch oraz materiały wideo.

Jak się zarejestrować?

Rejestracja na konferencję jest możliwa na stronie SOLIDEXPERT – wypełnij formularz kontaktowy na: XVIII Konferencja SOLIDEXPERT 2022 – Spotkajmy się w Krakowie 18.10.2022

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2005 roku, firma wielokrotnie potwierdziła swoją wiedzę i profesjonalizm w zakresie oferowanych rozwiązań.

Ryszard Bedynek
Kierownik Działu Informatyki

W przeciągu wielu lat współpracy firma SOLIDEXPERT wykazała się wysokimi kwalifikacjami w zakresie swoje działalności. Możemy liczyć na wsparcie w zakresie obsługi programu, szkolenia, a także konsultacje techniczne.

Agata Wenglorz-Dorosz
Prezes

Od 2018 roku aktywnie współpracujemy z firmą SOLIDEXPERT w zakresie konsultacji, wdrożeń i utrzymania rozwiązań CAD/CAM/PDM. Współpraca podczas całego procesu sprzedaży oraz wdrożenia przebiegała pomyślnie. Rozwiązania dostarczone przez firmę SOLIDEXPERT są w pełni wykorzystywane i rozwijane.

Małgorzata Wronkowska-Kokot
Prezes Zarządu

Wsparcie w zakresie pomocy technicznej oraz handlowe rozmowy prowadzone są na najwyższym poziomie. Zdecydowanie możemy polecić firmę SOLIDEXPERT jako partnera rozwiązań SOLIDWORKS w Polsce.

Sylwia Koszela
Dyrektor ds. Projektów

Od 2005 roku aktywnie współpracujemy z SOLIDEXPERT w zakresie doradztwa, wdrożenia i utrzymania oprogramowania SOLIDWORKS. W kwestiach tych mogliśmy zawsze liczyć na rzetelną i fachową pomoc.

Arkadiusz Sobkowiak
Dyrektor Badań i Rozwoju

Firma SOLIDEXPERT dołożyła wszelkich starań, aby poznać nasze potrzeby i zaproponowała rozwiązanie w pełni odpowiadające naszym oczekiwaniom. Z przyjemnością polecamy SOLIDEXPERT jako zaufanego partnera biznesowego.

Wojciech Sobczak
Właściciel

Na każdym etapie wdrażania projektu czuliśmy wsparcie i zaangażowanie zespołu SOLIDEXPERT. Dzięki oprogramowaniu WOODEXPERT zoptymalizowaliśmy działania projektowe i produkcyjne. Zdecydowanie rekomendujemy firmę do współpracy.

Janusz Czajka
Dyrektor Zarządzający