woodexpert

Kalkulacja kosztów mebla

Integralnym elementem procesu projektowania i produkcji jest kalkulacja kosztów mebla. W oparciu o doświadczenia naszych Klientów wprowadziliśmy możliwość szybkiego kosztorysowania projektów, modeli oraz elementów.

Kalkulacja kosztów mebla w programie CAD 3D WOODEXPERT jest bardzo prostą czynnością, wystarczy bowiem:

1. Wpisać indeks i koszt materiału lub komponentu, albo wybrać je ze zintegrowanej wyszukiwarki, którą wcześniej można połączyć z systemami klasy ERP.

2. W kolumnie Indeks pojawią się przypisane indeksy.

3. Koszt zostanie automatycznie wyliczony dla danego materiału, elementu oraz całego projektu.

Dodatkowo, dzięki raportom dostosowanym do potrzeb klienta, użytkownik na podstawie informacji znajdujących się w modelu lub BOM jest w stanie wycenić dowolny koszt, np. maszynowy czy materiałów pakunkowych.

Raporty te są dostosowywane przez nas do potrzeb klienta lub samodzielnie przez samego klienta. Spójrzcie, jak to wygląda:

Poniższy film pomoże Wam w jeszcze lepszym zapoznaniu się z jedną z najpopularniejszych funkcjonalności naszego programu:

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2005 roku, firma wielokrotnie potwierdziła swoją wiedzę i profesjonalizm w zakresie oferowanych rozwiązań.

Ryszard Bedynek
Kierownik Działu Informatyki

W przeciągu wielu lat współpracy firma SOLIDEXPERT wykazała się wysokimi kwalifikacjami w zakresie swoje działalności. Możemy liczyć na wsparcie w zakresie obsługi programu, szkolenia, a także konsultacje techniczne.

Agata Wenglorz-Dorosz
Prezes

Od 2018 roku aktywnie współpracujemy z firmą SOLIDEXPERT w zakresie konsultacji, wdrożeń i utrzymania rozwiązań CAD/CAM/PDM. Współpraca podczas całego procesu sprzedaży oraz wdrożenia przebiegała pomyślnie. Rozwiązania dostarczone przez firmę SOLIDEXPERT są w pełni wykorzystywane i rozwijane.

Małgorzata Wronkowska-Kokot
Prezes Zarządu

Wsparcie w zakresie pomocy technicznej oraz handlowe rozmowy prowadzone są na najwyższym poziomie. Zdecydowanie możemy polecić firmę SOLIDEXPERT jako partnera rozwiązań SOLIDWORKS w Polsce.

Sylwia Koszela
Dyrektor ds. Projektów

Od 2005 roku aktywnie współpracujemy z SOLIDEXPERT w zakresie doradztwa, wdrożenia i utrzymania oprogramowania SOLIDWORKS. W kwestiach tych mogliśmy zawsze liczyć na rzetelną i fachową pomoc.

Arkadiusz Sobkowiak
Dyrektor Badań i Rozwoju

Firma SOLIDEXPERT dołożyła wszelkich starań, aby poznać nasze potrzeby i zaproponowała rozwiązanie w pełni odpowiadające naszym oczekiwaniom. Z przyjemnością polecamy SOLIDEXPERT jako zaufanego partnera biznesowego.

Wojciech Sobczak
Właściciel

Na każdym etapie wdrażania projektu czuliśmy wsparcie i zaangażowanie zespołu SOLIDEXPERT. Dzięki oprogramowaniu WOODEXPERT zoptymalizowaliśmy działania projektowe i produkcyjne. Zdecydowanie rekomendujemy firmę do współpracy.

Janusz Czajka
Dyrektor Zarządzający