woodexpert

Webinar „Nowości WOODEXPERT 2022”

Najnowsza wersja programu do projektowania mebli WOODEXPERT została wyposażona w szereg unikalnych funkcjonalności oraz usprawnień. Dodatkowo, w ręce użytkowników oddajemy bezpłatną wersję demonstracyjną programu, dostępną do pobrania bezpośrednio ze strony internetowej.

Weź udział w webinarze!

Kiedy: 1 marca 2022

Godzina: 11:00

W czasie webinaru zaprezentujemy wszystkie 4 moduły programu WOODEXPERT oraz omówimy wybrane zagadnienia, m.in.:

 • Obsługa wielu systemów miar 
 • Materiały wielowarstwowe 
 • Uwzględnienie technologii przy oklejaniu szerokich i wąskich płaszczyzn
 • Poszerzenie możliwości nazewnictwa 
 • Promowanie, grupowanie, edycja komponentów 
 • Obsługa pluginów 
 • Definicja maszyn NC z ustawianiem priorytetów ustawienia elementu 
 • Automatyczny generator programów  
 • Optymalizator pracy maszyny 
 • Wsparcie projektowania w oparciu o wieloobiekty 
 • Wstawianie komponentów bez pełnego wiązania 
 • Dokumentacja dla komponentów bibliotecznych 
 • Generowanie DXF-ów 
Całość spotkania zamkniemy sesją pytań i odpowiedzi. Webinar poprowadzi nasza specjalistka ds. WOODEXPERT, Ewa Gaczorek.
 

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu i bezpłatnej rejestracji!

Odtwórz wideo

Udostępnij!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Ostatnie wpisy

Branża meblarska bez parametrycznego modelowania? Trudno to sobie wyobrazić. A jeszcze do niedawna był to standard, ściśle powiązany z wieloma ograniczeniami projektowymi: czasowymi i materiałowymi. Jeśli udało się Tobie przetrwać…

Z naszego artykułu dowiecie się, co można zyskać wdrażając system ERP w swojej firmie oraz jak wygląda jego integracja z programem do projektowania mebli WOODEXPERT. Zapraszamy. (więcej…)

8 listopada br. wystartował pilotażowy program „Robogrant – pomoc na rozwój polskiej branży meblarskiej”. Szczegółowe informacje na temat warunków składania wniosków, kwot i terminów realizacji znajdziecie w naszym artykule. (więcej…)

Przedstawiamy 12 TOP porad dla użytkowników WOODEXPERT - intuicyjnego programu 3D CAD do projektowania i produkcji mebli. (więcej…)

Redukuj kliknięcia, projektuj szybciej i wygodniej - optymalizacja procesów projektowania i produkcji mebli to jedna z najlepszych decyzji biznesowych, jakie może podjąć współczesny producent mebli. (więcej…)

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2005 roku, firma wielokrotnie potwierdziła swoją wiedzę i profesjonalizm w zakresie oferowanych rozwiązań.

Ryszard Bedynek
Kierownik Działu Informatyki

W przeciągu wielu lat współpracy firma SOLIDEXPERT wykazała się wysokimi kwalifikacjami w zakresie swoje działalności. Możemy liczyć na wsparcie w zakresie obsługi programu, szkolenia, a także konsultacje techniczne.

Agata Wenglorz-Dorosz
Prezes

Od 2018 roku aktywnie współpracujemy z firmą SOLIDEXPERT w zakresie konsultacji, wdrożeń i utrzymania rozwiązań CAD/CAM/PDM. Współpraca podczas całego procesu sprzedaży oraz wdrożenia przebiegała pomyślnie. Rozwiązania dostarczone przez firmę SOLIDEXPERT są w pełni wykorzystywane i rozwijane.

Małgorzata Wronkowska-Kokot
Prezes Zarządu

Wsparcie w zakresie pomocy technicznej oraz handlowe rozmowy prowadzone są na najwyższym poziomie. Zdecydowanie możemy polecić firmę SOLIDEXPERT jako partnera rozwiązań SOLIDWORKS w Polsce.

Sylwia Koszela
Dyrektor ds. Projektów

Od 2005 roku aktywnie współpracujemy z SOLIDEXPERT w zakresie doradztwa, wdrożenia i utrzymania oprogramowania SOLIDWORKS. W kwestiach tych mogliśmy zawsze liczyć na rzetelną i fachową pomoc.

Arkadiusz Sobkowiak
Dyrektor Badań i Rozwoju

Firma SOLIDEXPERT dołożyła wszelkich starań, aby poznać nasze potrzeby i zaproponowała rozwiązanie w pełni odpowiadające naszym oczekiwaniom. Z przyjemnością polecamy SOLIDEXPERT jako zaufanego partnera biznesowego.

Wojciech Sobczak
Właściciel

Na każdym etapie wdrażania projektu czuliśmy wsparcie i zaangażowanie zespołu SOLIDEXPERT. Dzięki oprogramowaniu WOODEXPERT zoptymalizowaliśmy działania projektowe i produkcyjne. Zdecydowanie rekomendujemy firmę do współpracy.

Janusz Czajka
Dyrektor Zarządzający