woodexpert

Redukuj kliknięcia, projektuj szybciej i wygodniej

Redukuj kliknięcia, projektuj szybciej i wygodniej – optymalizacja procesów projektowania i produkcji mebli to jedna z najlepszych decyzji biznesowych, jakie może podjąć współczesny producent mebli.

Proces projektowania mebli powinien być szybki, łatwy i pozbawiony błędów. Tworząc oprogramowanie do projektowania i produkcji mebli WOODEXPERT, skupiliśmy się na maksymalnym ograniczeniu liczby kroków wykonywanych podczas modelowania.

Nie każdy CAD 3D jest łatwy w obsłudze. Nie każdy jest intuicyjny. Czy poziom skomplikowania obsługi idzie w parze z jego możliwościami? Niekoniecznie. Skupmy się więc na rozwiązaniu, które oferuje bardzo szeroki zestaw możliwości, a jednocześnie jest wygodne w obsłudze. Skupmy się na WOODEXPERT. 60% – dokładnie tyle czasu może odzyskać użytkownik dobrego CAD-a do mebli.

Zacznijmy od jednej z podstawowych operacji, jaką jest wstawienie elementu bibliotecznego do modelu mebla. Dzięki funkcji „Wstaw ściany” skracamy czas operacji średnio o 80%. Jest to możliwe dzięki automatycznemu zaznaczeniu wszystkich sześciu płaszczyzn ograniczających wstawienie komponentu.

A co ze zmianą materiału nadanego na model mebla? W programie do projektowania mebli WOODEXPERT można tworzyć dowolną ilość wariantów wyglądu. Wystarczy jedno kliknięcie, aby utworzyć nowy, a następnie jeszcze jedno, aby go zedytować. Świetna funkcjonalność, która ułatwia projektowanie mebli seryjnych lub wymagających niedużych zmian, np. dla branży hotelarskiej.

Zazwyczaj użytkownicy tworzą dane produkcyjne takie jak raporty, rysunki lub programy dłużej niż cały model 3D. W naszym programie możesz łatwo wygenerować rysunki, własne listy materiałowe i programy za pomocą zaledwie trzech kliknięć. Mówiąc o generowaniu mam na myśli to, że komputer wykonuje całą akcję, zwykle w oparciu o ukrytą logikę. Pomoże Ci to skrócić czas przygotowania danych o ponad 95%.

Przyjemna i wydajna praca mogą iść ze sobą w parze, a czas poświęcony na poszukiwania i testowanie nowych rozwiązań zwróci się Tobie szybciej niż przypuszczasz. Jeśli program wzbudził Twoje zainteresowanie, zapraszam na najbliższy webinar poświęcony zarządzaniu danymi produkcyjnymi w nowoczesnej fabryce mebli. Zarejestrujesz się tutaj.

Chcesz sprawdzić, jak WOODEXPERT sprawdza się w przypadku Twoich projektów? Odwiedź naszą stronę woodexpert3d.com i wybierz jedną z dwóch opcji: pobierz darmowe demo lub umów się na prezentację online. W czasie prezentacji masz możliwość bezpośredniej interakcji z naszym specjalistą, zadawania pytań i uzyskania porad dotyczących najbardziej optymalnej pracy w programie. Pamiętaj, że WOODEXPERT jest programem stworzonym w oparciu o silnik SOLIDWORKS i wymaga zainstalowania jego darmowej wersji testowej. Oba programy otrzymasz od nas za darmo, bez zobowiązań.

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2005 roku, firma wielokrotnie potwierdziła swoją wiedzę i profesjonalizm w zakresie oferowanych rozwiązań.

Ryszard Bedynek
Kierownik Działu Informatyki

W przeciągu wielu lat współpracy firma SOLIDEXPERT wykazała się wysokimi kwalifikacjami w zakresie swoje działalności. Możemy liczyć na wsparcie w zakresie obsługi programu, szkolenia, a także konsultacje techniczne.

Agata Wenglorz-Dorosz
Prezes

Od 2018 roku aktywnie współpracujemy z firmą SOLIDEXPERT w zakresie konsultacji, wdrożeń i utrzymania rozwiązań CAD/CAM/PDM. Współpraca podczas całego procesu sprzedaży oraz wdrożenia przebiegała pomyślnie. Rozwiązania dostarczone przez firmę SOLIDEXPERT są w pełni wykorzystywane i rozwijane.

Małgorzata Wronkowska-Kokot
Prezes Zarządu

Wsparcie w zakresie pomocy technicznej oraz handlowe rozmowy prowadzone są na najwyższym poziomie. Zdecydowanie możemy polecić firmę SOLIDEXPERT jako partnera rozwiązań SOLIDWORKS w Polsce.

Sylwia Koszela
Dyrektor ds. Projektów

Od 2005 roku aktywnie współpracujemy z SOLIDEXPERT w zakresie doradztwa, wdrożenia i utrzymania oprogramowania SOLIDWORKS. W kwestiach tych mogliśmy zawsze liczyć na rzetelną i fachową pomoc.

Arkadiusz Sobkowiak
Dyrektor Badań i Rozwoju

Firma SOLIDEXPERT dołożyła wszelkich starań, aby poznać nasze potrzeby i zaproponowała rozwiązanie w pełni odpowiadające naszym oczekiwaniom. Z przyjemnością polecamy SOLIDEXPERT jako zaufanego partnera biznesowego.

Wojciech Sobczak
Właściciel

Na każdym etapie wdrażania projektu czuliśmy wsparcie i zaangażowanie zespołu SOLIDEXPERT. Dzięki oprogramowaniu WOODEXPERT zoptymalizowaliśmy działania projektowe i produkcyjne. Zdecydowanie rekomendujemy firmę do współpracy.

Janusz Czajka
Dyrektor Zarządzający