woodexpert

Opcje grupowego wyszukiwania materiałów

Zoptymalizuj proces nadawania materiałów nośnych i wykończeniowych. Jak? Wykorzystaj opcje grupowego wyszukiwania materiałów w WOODEXPERT.

Wyszukiwarka pojawiająca się podczas wybierania funkcji materiałów nośnych i wykończeniowych pozwala na szybkie zaznaczenie elementów bez ryzyka ich pominięcia. Odpowiednie zaznaczenie checkboxów dodatkowo optymalizuje cały proces.

Przykład: aby nadać materiał na pozostałe elementy płytowe z pominięciem frontu, wybierz opcję „Pomiń komponenty z nadanym materiałem”.

Aby nadać obrzeże na front lub drzwi, istotne jest zaznaczenie opcji „Pomiń płaszczyzny wewnętrzne” oraz „Znajdź w wystąpieniach komponentu”.


Analogicznie, aby pominąć nadawanie obrzeża na już wybrany element płytowy, należy zaznaczyć opcję „Pomiń płaszczyzny z wcześniej nadanym materiałem”.

Zapisz się na newsletter

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2005 roku, firma wielokrotnie potwierdziła swoją wiedzę i profesjonalizm w zakresie oferowanych rozwiązań.

Ryszard Bedynek
Kierownik Działu Informatyki

W przeciągu wielu lat współpracy firma SOLIDEXPERT wykazała się wysokimi kwalifikacjami w zakresie swoje działalności. Możemy liczyć na wsparcie w zakresie obsługi programu, szkolenia, a także konsultacje techniczne.

Agata Wenglorz-Dorosz
Prezes

Od 2018 roku aktywnie współpracujemy z firmą SOLIDEXPERT w zakresie konsultacji, wdrożeń i utrzymania rozwiązań CAD/CAM/PDM. Współpraca podczas całego procesu sprzedaży oraz wdrożenia przebiegała pomyślnie. Rozwiązania dostarczone przez firmę SOLIDEXPERT są w pełni wykorzystywane i rozwijane.

Małgorzata Wronkowska-Kokot
Prezes Zarządu

Wsparcie w zakresie pomocy technicznej oraz handlowe rozmowy prowadzone są na najwyższym poziomie. Zdecydowanie możemy polecić firmę SOLIDEXPERT jako partnera rozwiązań SOLIDWORKS w Polsce.

Sylwia Koszela
Dyrektor ds. Projektów

Od 2005 roku aktywnie współpracujemy z SOLIDEXPERT w zakresie doradztwa, wdrożenia i utrzymania oprogramowania SOLIDWORKS. W kwestiach tych mogliśmy zawsze liczyć na rzetelną i fachową pomoc.

Arkadiusz Sobkowiak
Dyrektor Badań i Rozwoju

Firma SOLIDEXPERT dołożyła wszelkich starań, aby poznać nasze potrzeby i zaproponowała rozwiązanie w pełni odpowiadające naszym oczekiwaniom. Z przyjemnością polecamy SOLIDEXPERT jako zaufanego partnera biznesowego.

Wojciech Sobczak
Właściciel

Na każdym etapie wdrażania projektu czuliśmy wsparcie i zaangażowanie zespołu SOLIDEXPERT. Dzięki oprogramowaniu WOODEXPERT zoptymalizowaliśmy działania projektowe i produkcyjne. Zdecydowanie rekomendujemy firmę do współpracy.

Janusz Czajka
Dyrektor Zarządzający