woodexpert

MEGA promocja: -50% do końca czerwca!

mega promocja woodexpert (3)

Tylko do końca czerwca -50%

Must have dzisiejszego biznesu? Skuteczne technologie. Utrzymanie dobrej pozycji na rynku i zwiększanie przewagi konkurencyjnej bez oprogramowania wpierającego procesy projektowania i produkcji mebli jest niemożliwe. A jeśli inwestować, to… w czerwcu, bo tylko teraz możesz skorzystać z wyjątkowej promocji.

Z myślą o wspieraniu sektora MŚP, a w szczególności tych firm, które odczuły skutki pandemii, przygotowaliśmy wyjątkową i niepowtarzalną ofertę: 50% rabatu na zakup rozwiązania WOODEXPERT tylko do końca czerwca 2021! Dlaczego? Wierzymy, że warto wspierać rodzimy biznes, bo dzięki temu zyskujemy wszyscy.

mega promocja woodexpert (1)

Dlaczego WOODEXPERT?

oszczędzasz czas
i koszty

zyskujesz 60% standardowego czasu pracy, zwiększasz wydajność, przyspieszasz tempo realizacji zamówień i osiągasz lepszą pozycję rynkową

eliminujesz straty na produkcji

dzięki funkcji wykrywania kolizji technologicznych oraz walidacji materiałów i geometrii możesz wyeliminować błędy już na wczesnym etapie prototypowania

integrujesz
z ERP/PDM

WOODEXPERT stworzyliśmy z myślą o Industry 4.0 – struktura tworzonych plików i danych pozwala na łatwą integrację z systemami ERP i PDM Twojej firmy

zdobywasz pozycję lidera

nowoczesne oprogramowanie to ogromna siła napędowa dla biznesu: kiedy Ty podejmujesz decyzję o rozwoju, konkurencja pozostaje w tyle

mega promocja woodexpert (2)

Skorzystaj z promocji teraz:


  Administratorem danych osobowych jest SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Twoje dane osobowe wykorzystamy w celu oddzwonienia lub odpisania, aby odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Dane będziemy przetwarzać zgodnie z Polityką prywatności.
  Zaznacz poniższą zgodę, jeśli chcesz otrzymywać od nas promocje, newsletter. Twoje dane będziemy wtedy przetwarzać także w celach marketingowych. Zgodę możesz wycofać w dowolnej chwili pisząc na adres woodexpert@solidexpert.com


  Materiał ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji.

  Zapisz się na newsletter

  Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

  Od momentu rozpoczęcia współpracy w 2005 roku, firma wielokrotnie potwierdziła swoją wiedzę i profesjonalizm w zakresie oferowanych rozwiązań.

  Ryszard Bedynek
  Kierownik Działu Informatyki

  W przeciągu wielu lat współpracy firma SOLIDEXPERT wykazała się wysokimi kwalifikacjami w zakresie swoje działalności. Możemy liczyć na wsparcie w zakresie obsługi programu, szkolenia, a także konsultacje techniczne.

  Agata Wenglorz-Dorosz
  Prezes

  Od 2018 roku aktywnie współpracujemy z firmą SOLIDEXPERT w zakresie konsultacji, wdrożeń i utrzymania rozwiązań CAD/CAM/PDM. Współpraca podczas całego procesu sprzedaży oraz wdrożenia przebiegała pomyślnie. Rozwiązania dostarczone przez firmę SOLIDEXPERT są w pełni wykorzystywane i rozwijane.

  Małgorzata Wronkowska-Kokot
  Prezes Zarządu

  Wsparcie w zakresie pomocy technicznej oraz handlowe rozmowy prowadzone są na najwyższym poziomie. Zdecydowanie możemy polecić firmę SOLIDEXPERT jako partnera rozwiązań SOLIDWORKS w Polsce.

  Sylwia Koszela
  Dyrektor ds. Projektów

  Od 2005 roku aktywnie współpracujemy z SOLIDEXPERT w zakresie doradztwa, wdrożenia i utrzymania oprogramowania SOLIDWORKS. W kwestiach tych mogliśmy zawsze liczyć na rzetelną i fachową pomoc.

  Arkadiusz Sobkowiak
  Dyrektor Badań i Rozwoju

  Firma SOLIDEXPERT dołożyła wszelkich starań, aby poznać nasze potrzeby i zaproponowała rozwiązanie w pełni odpowiadające naszym oczekiwaniom. Z przyjemnością polecamy SOLIDEXPERT jako zaufanego partnera biznesowego.

  Wojciech Sobczak
  Właściciel

  Na każdym etapie wdrażania projektu czuliśmy wsparcie i zaangażowanie zespołu SOLIDEXPERT. Dzięki oprogramowaniu WOODEXPERT zoptymalizowaliśmy działania projektowe i produkcyjne. Zdecydowanie rekomendujemy firmę do współpracy.

  Janusz Czajka
  Dyrektor Zarządzający