woodexpert

WOODEXPERT Знижка 50%.

Лише зараз ви можете придбати WOODEXPERT із знижкою 50%!

Ви використовуєте інше рішення для дизайну меблів і розглядаєте його зміну?

А можливо, ви тільки на етапі вибору програмного забезпечення для проектування та підготовки виробництва меблів для своєї компанії?

Якщо ви відповіли “Так!” на одне з питань, це – чудово, оскільки ми підготували спеціальну пропозицію на придбання ліцензії WOODEXPERT. Лише зараз ви можете скористатися з нашої пропозиції та отримати програму зі знижкою 50%!

Цікаво? Обов’язково зв’яжіться з нами, щоб отримати спеціальну пропозицію.

Дізнайтеся деталі нашої акції

і скористайтеся спеціальною пропозицією вже зараз!

50% знижка

Вибираючи придбання нових ліцензій або заміну поточного рішення для дизайну меблів, ви отримаєте знижку 50% на WOODEXPERT.

Безстрокові та термінові ліцензії

Спеціальна пропозиція стосується придбання безстрокових та термінових ліцензій WOODEXPERT. Ти сам обираєш, який тип ліцензування підходить для тебе!

29.12.2023 р.

Час для рішення та скористання з нашої спеціальної пропозиції – до кінця року. Тому не відкладайте на пізніше і вже зараз гарантуйте собі перевагу перед конкуренцією.

Чому варто обрати WOODEXPERT?

Завдяки WOODEXPERT процес проектування меблів, створення документації та підготовки обробки на машини з ЧПУ отримує новий, швидший темп і абсолютно новий рівень якості. Разом з нами ви збільшуєте конкурентоспроможність своєї компанії на ринку.

WOODEXPERT – це професійна програма CAD 3D, спеціально розроблена для меблевої промисловості, що дозволяє швидко проектувати меблі, створювати виробничу документацію, індивідуальні списки матеріалів, підготувати обробку для машин ЧПУ та Nesting (максимальне вікористання матеріалу для продукції).

З однією ліцензією ви отримуєте доступ до 5 модулів (проектованє меблів, документація 2D, списки матеріалів для продукції, модуль для машин ЧПУ, Nesting), що разом із можливостями лідера ринку – SOLIDWORKS, дає компаніям великі можливості та перевагу перед конкурентами.

Переваги для вашої компанії

ЕКОНОМІЯ ЧАСУ

Робота в інтегрованому середовищі з SOLIDWORKS дозволяє економити до 60% стандартного часу проектування в 3D. Завдяки спільній базі даних інформація, створена одним користувачем, може бути використана на всіх робочих місцях.

ІНТЕГРОВАНІСТЬ PDM / ERP

Програмне забезпечення було створене з урахуванням концепції Industry 4.0. Воно ідеально вписується у концепцію інтеграції машин ЧПУ, систем та процесів. Структура створених файлів та даних дозволяє легко інтегрувати їх з системами PDM / ERP.

ЗНИЖЕННЯ ВИТРАТ

Скорочення часу проектування та мінімізація помилок, що виникають на виробництві, значно зменшують витрати на виготовлення меблів. Разом з WOODEXPERT ваша компанія стає більш конкурентоспроможною на ринку.

МІНІМІЗАЦІЯ ПОМИЛОК

Розширена функція виявлення проблем вже на етапі проектування дозволяє ідентифікувати відхилення на продукції. З підтримкою перевірки та виправлення помилок вона мінімізує похибки виробництва до мінімуму.

АВТОМАТИЗАЦІЯ

Генератори документації 2D та списків матеріалів надають можливість плавного переходу від етапу проектування до етапу виробництва. Автоматизація цих процесів, крім економії часу, дозволяє уніфікувати робочу документацію.

ОПТИМІЗАЦІЯ УПАКОВКИ

Вбудований інструмент для упаковки компонентів дозволяє користувачу оптимізувати упаковочні матеріали та розміщувати елементи в упаковці.

ВІДМІННА СПІВПРАЦЯ З SOLIDWORKS CAM

В рамках підписки на SOLIDWORKS користувач отримує можливість генерувати NC-програми для будь-якої машини. WOODEXPERT CAM повністю базується на додатку SOLIDWORKS CAM. Наші фахівці забезпечують впровадження та налаштування постпроцесорів, адаптованих до парку машин Клієнта.

ІНТУІТИВНИЙ ІНТЕРФЕЙС

Інтерфейс розроблено з урахуванням кінцевого користувача. Функціональна структура дозволяє легко і інтуїтивно пройти всі етапи, від створення проекту до генерації виробничих та допродукційних даних.

ПАРАМЕТРИЧНІСТЬ

Всі функції, пов’язані з проектуванням виробу, базуються на програмному забезпеченні SOLIDWORKS. Користувач може створювати та конфігурувати продукти, які ґрунтуються на простих рівняннях і зв’язках.

Зв'яжіться з нами!

та отримайте спеціальну пропозицію!

Телефонуйте:

+48 532 415 746

 

Напишіть повідомлення:

mpetrash@solidexpert.com

Mykola Petrash

Спеціаліст з контактів з клієнтами

Заповніть контактну форму

Адміністратором персональних даних є SOLIDEXPERT Polska Sp. z o.o. з головним офісом у Кракові. Ваші особисті дані ми використовуватимемо для здійснення дзвінка або відповіді на ваше запитання. Дані будемо обробляти згідно з Політикою конфіденційності. Зазначте нижчу згоду, якщо хочете отримувати від нас промоакції, розсилки. Ваші дані будемо також обробляти в маркетингових цілях. Згоду можна відкликати в будь-який час, написавши за адресою woodexpert@solidexpert.com.

Since the beginning of our cooperation in 2005, the company has repeatedly confirmed its knowledge and professionalism in the solutions offered.

Ryszard Bedynek
Head of IT Department

Over many years of cooperation, SOLIDEXPERT has demonstrated high qualifications in its operations. We can count on support in operating the software, training, as well as technical consultations.

Agata Wenglorz-Dorosz
CEO

Since 2018, we have been actively cooperating with SOLIDEXPERT in the area of consulting, implementation and maintenance of CAD/CAM/PDM solutions. The cooperation during the entire sales and implementation process was successful. Solutions provided by SOLIDEXPERT are fully used and developed.

Małgorzata Wronkowska-Kokot
President of the Management Board

The support in terms of technical assistance and commercial discussions are of the highest level. We can definitely recommend SOLIDEXPERT as a partner of SOLIDWORKS solutions in Poland.

Sylwia Koszela
Project Director

Since 2005, we have been actively working with SOLIDEXPERT in consulting, implementation and maintenance of SOLIDWORKS software. In these matters we could always count on reliable and professional assistance.

Arkadiusz Sobkowiak
Research and Development Director

SOLIDEXPERT made effort to learn about our needs and offered a solution that fully met our expectations. We are pleased to recommend SOLIDEXPERT as a trusted business partner.

Wojciech Sobczak
Owner

At every stage of the project implementation, we felt the support and commitment of the SOLIDEXPERT team. With WOODEXPERT, we optimized our design and production activities. We strongly recommend the company for cooperation.

Janusz Czajka
Managing Director